Unikli fotky ďalšieho kovového Xiaomi smartfónu, tentokrát to môže byť nástupca Redmi 2

banner-redmi-note2
Už určite viete, že Xiaomi na deň 24. novembra chystá pravdepodobne poslednú konferenciu pre tento rok. Očakáva sa, že Xiaomi v tento deň konečne predstaví tak očakávaný Xiaomi Mi5, no pravdepodobne nezostane len pri jednom smartfóne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dlhú dobu sa tiež hovorí o predstavení kovového nástupcu veľmi populárneho Xiaomi Redmi Note 2, ktorý by mal prísť s prívlastkom Pro. Teraz sa však na internete ukázali fotografie ďalšieho kovového smartfónu od Xiaomi, no nie je to Redmi Note 2 Pro. Mnohé zdroje tvrdia, že ide o nástupcu low-endového Xiaomi Redmi 2, ktorý by mohol niesť označenie Redmi 2 Pro alebo Redmi 3.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-2-pro-foto-3
Všimnúť si môžeme hneď jedného zásadného rozdielu, ktorým je klasický LED blesk pod fotoaparátom, pričom Redmi Note 2 Pro na oficiálnej fotografii od prezidenta Xiaomi disponuje duálnym LED bleskom. Taktiež veľkosť samotného zariadenia pripadá skôr na smartfón so 4,7″ displejom, ktorý Xiaomi pri Redmi modeloch používa od prvej generácie. Tiež si môžeme všimnúť anténu nad objektívom fotoaparátu, ktorú Redmi Note 2 Pro neobsahuje. Ďalším rozdielom je klasický microUSB konektor, pričom Xiaomi Redmi Note 2 Pro by mal prísť s novším USB Type-C konektorom.

xiaomi-redmi-2-pro-foto-2
Zatiaľ nie sú známe žiadne špecifikácie a ani ďalšie podrobnosti o tomto údajnom nástupcovi Xiaomi Redmi 2. Ak sa tieto informácie potvrdia, bude to asi prvý low-end smartfón s kovovou konštrukciou, čo jednoznačne upúta množstvo fanúšikov. Ako sa píše na prvom teasri na Xiaomi konferenciu, spoločnosť plánuje „Veľké finále“ a tak nie je vylúčené, že sa dočkáme hneď troch nových smartfónov. Od predstavenia nás delí už len 5 dní. Sledujte nás aj naďalej a určite sa dozviete viac.

xiaomi-redmi-2-pro-foto-4

Zdroj: Phonearena.com, Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • sztgdzznzj
  • sztgdzznzj

    *pro

  • stanley

    redmi 2 pro to iste nebude, ked uz tak redmi 3 lebo redmi 2 pro uz existuje :) lol ale teraz ma byt predstaveny kovovy redmi note 2 pro a Mi5, redmi 3 pride az po novom roku si myslim alebo niekedy koncom zimy mozno