Je to len pár týždňov dozadu, čo sa spustil predaj posledného modelu spoločnosti OnePlus, no už sa začína rozprávať o ďalšom nástupcovi. OnePlus 6 má prísť o pár mesiacov a údajne ponúkne to najlepšie, čo sa na trhu so smartfónmi bude dať zohnať.

Tým o pár mesiacov máme na mysli marec budúceho roka, presnejšie sa bavíme o dátume niekedy v strede mesiaca. Do predaja bude následne uvedený koncom mesiaca. V tele tejto novinky by mal tikať špičkový Snapdragon 845, ktorému nepochybne bude sekundovať aj obrovská operačná pamäť.

Vzhľad zariadenia sa však od 5T-čka nebude zásadne líšiť, no tento krok určite nemáme mladej čínskej spoločnosti za zlé, keďže aktuálny top model patrí medzi svetovú špičku čo sa dizajnu týka. Novinka teda pravdepodobne ponúkne 6″ displej v tele s minimálnymi rámikmi. Rozlíšenie displeja ostane taktiež zachované. Pôjde teda o rozlíšenie 2160 x 1080 pixelov s pomerom strán 18:9.

Najväčší trhák sa má ukrývať pod displejom

Blížiace sa OnePlus 6 má priniesť to, čo sa Samsung snažil implementovať do svojich vlajkových lodí počas celého roka. Jedná sa snímač odtlačkov prstov priamo pod displejom. Spoločnsoť Synaptics predstavila pred dvomi týždňami technológiu, ktorá umožní umiestniť snímač odtlačkov prstov priamo pod displej zariadenia.

Práve túto technológiu by mohla spoločnosť OnePlus využiť. Rovnaké správy ale kolujú aj o vlajkovej lodi Vivo a vzhľadom na to, že OnePlus a Vivo patria pod jednu spoločnú firmu, táto správa vyzerá naozaj veľmi reálne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom