Ako sme vraveli, pripravte sa! Filmu Avengers: Infinity War chýba mesiac do premiéry a distribútori nemôžu nič nechať na náhodu! Tento film sa musí promovať ako keby išlo o život. Ide o najdrahší film v histórii a nesie meno Avengers. Ak si teda pamätáš na predošlé dva Avengers filmy, tie dostávali rovnako nebezpečnú propagáciu! Priprav sa, pretože odteraz budú unikať jedine nové zábery, ktorým sa mnohí z vás budú chcieť vyhýbať.

Marketing teda rovno začína dvoma spotmi a klipom, no a všetky obsahujú nové zaujímavé zábery. Prvý spot je nazvaný ako Koniec Visiona a druhý ako Spidey dostáva pasovanie. Najzaujímavejší je však nepochybne vydaný klip z filmu, ktorý sa volá Thor stretáva Strážcov Galaxie. Ide presne o ten klip, akým minulé leto začal trailer na Comic-Cone, ktorý vtedy nebol zverejnený online. Pozerajte už na vlastné riziko:

Každopádne, týmto klipom sa začínal aj trailer na Comic-Cone, takže ak ste ho stihli vidieť v tej nízkej kvalite, tu ho máte v podstate len v lepšej. Infinity War je tu teda presne o mesiac. Väčší hype na film sme zatiaľ od sociálnych sietí asi nikdy ani nevideli.

Zatiaľ, môžme len tipovať, s akým zárobkom nakoniec celosvetovo skončí. Momentálne film prekonal rekord v predpredaji lístkov v USA. U nás už bol predpredaj tiež spustený, takže dúfame, že lístky už máš!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom