banner-mi5Nával smartfónov so zakriveným displejom sa blíži. Informovali sme o tom dnes v samostatnom článku, v ktorom sme sa venovali príchodu takýchto smartfónov od mnohých popredných čínskych výrobcov. Jedným z prvých by mohlo byť Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O Xiaomi smartfóne so zakriveným displejom sa špekuluje už pomerne dlho a dnešná prvá reálna fotografia jeho príchod len potvrdzuje. Rozhodne by sa malo jednať o high-end zariadenie, o ktorého kvalitách by mala hovoriť aj oveľa vyššia cena, ako sme boli doteraz pri Xiaomi zvyknutí. Sám Hugo Barra potvrdil informáciu, že Xiaomi už onedlho príde s najdrahším smartfónom spoločnosti doteraz a jeho cena by sa mohla pohybovať až na úrovni 540 €.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi mi note 2 zakriveny displej

TIP: Analytik tvrdí: Xiaomi Mi Note 2 a Mi5S budú stáť viac ako predpokladáme

Zariadenie nám na fotografii pripomína vlajkový model Mi5, a to najmä vďaka prednému hardvérovému tlačidlu pod displejom. Po bokoch displeja je navyše zreteľne vidieť zakrivenie. Je pritom dosť pravdepodobné, že sa jedná o pripravovaný Xiaomi Mi5S alebo Mi Note 2. Viac pravdepodobná je však druhá možnosť, keďže o Mi Note 2 sa už dávnejšie hovorilo ako o smartfóne so Snapdragonom 821, 6 GB RAM, 128 GB úložiskom a samozrejme so spomínaným 2K displejom so zakrivením. Novinka by mohla uzrieť svetlo sveta v priebehu tohto mesiaca. My sa sa ňu nesmierne tešíme a sme zvedaví najmä na to, ako Xiaomi využije potenciál zakriveného displeja.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom