Príde Xiaomi Mi Note 2 už 25. júla?

banner-minote-pro
V posledných týždňoch počujeme o Xiaomi Mi Note 2 skutočne veľa. Je teda jasné, že dátum jeho prestavenia sa blíži, no stále nie je oficiálne známy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Donedávna sa hovorilo o predstavení v auguste, no potom, čo sa spoluzakladateľ spoločnosti, Lin Bin, zmienil o predstavení v júli, situácia sa začala značne meniť. Možno si spomínate na teaser, v ktorom Xiaomi „porovnávalo“ vlajkovú loď Mi5 s modelom Mi Note 2. Za týmto teaserom môže byť nakoniec celkom iný význam. „2>5“ môže pokojne znamenať „7“, čiže mesiac júl a taktiež „25“, čiže 25. júl. Možno sa tento dátum môže zdať ako skorý, nakoľko Xiaomi ešte nezačalo na predstavenie nijako upozorňovať, či rozosielať pozvánky. Do tohto dátumu však zostávajú takmer 3 týždne, takže nakoniec má výrobca ešte kopu času.


Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi mi note 2 teaser

Najnovší teaser Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 by mal prísť v troch verziách, ktoré sa budú líšiť rozlíšeniami displejov, veľkosťou RAM pamätí, úložísk, fotoaparátov a najmä cenami. Ponuka by teda mala byť naozaj pestrá. Predstavenie sa pravdepodobne odohrá na konferencii Xiaomi Summer Conference 2016. To, či sa táto konferencia bude konať 25. júla, sa určite dozvieme v priebehu nasledujúcich dní.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.