banner-minote-pro
V posledných týždňoch počujeme o Xiaomi Mi Note 2 skutočne veľa. Je teda jasné, že dátum jeho prestavenia sa blíži, no stále nie je oficiálne známy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Donedávna sa hovorilo o predstavení v auguste, no potom, čo sa spoluzakladateľ spoločnosti, Lin Bin, zmienil o predstavení v júli, situácia sa začala značne meniť. Možno si spomínate na teaser, v ktorom Xiaomi „porovnávalo“ vlajkovú loď Mi5 s modelom Mi Note 2. Za týmto teaserom môže byť nakoniec celkom iný význam. „2>5“ môže pokojne znamenať „7“, čiže mesiac júl a taktiež „25“, čiže 25. júl. Možno sa tento dátum môže zdať ako skorý, nakoľko Xiaomi ešte nezačalo na predstavenie nijako upozorňovať, či rozosielať pozvánky. Do tohto dátumu však zostávajú takmer 3 týždne, takže nakoniec má výrobca ešte kopu času.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Mi5S a Mi Note 2 by mali prísť s displejmi, ktoré ponúknu pokročilejšiu technológiu rozpoznávania tlaku [/tip]

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi mi note 2 teaser

Najnovší teaser Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 by mal prísť v troch verziách, ktoré sa budú líšiť rozlíšeniami displejov, veľkosťou RAM pamätí, úložísk, fotoaparátov a najmä cenami. Ponuka by teda mala byť naozaj pestrá. Predstavenie sa pravdepodobne odohrá na konferencii Xiaomi Summer Conference 2016. To, či sa táto konferencia bude konať 25. júla, sa určite dozvieme v priebehu nasledujúcich dní.

[tip color=“white“]TIP: Detailnejšie špecifikácie všetkých verzií Xiaomi Mi Note 2 opäť na obzore[/tip]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom