banner-minote-pro
Oficiálna stránka Xiaomi na sociálnej sieti Weibo pridala teaser, ktorý pôsobí vcelku nenápadne, no na mnohých fanúšikov pôsobí jasným dojmom. Teaser sa snaží porovnať dva špičkové smartfóny z vlastných radov výrobcu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obrázok naznačuje, že číslo 2 je viac ako 5, čo je jasný znak porovnávanie aktuálnej vlajkovej lodi Xiaomi Mi5 s pripravovaným phabletom Mi Note 2. V pozadí vidíme ihrisko, ktoré je ďalší dôkazom súboja týchto smartfónov. Xiaomi sa na predstavenie Mi Note 2 značne pripravuje a do svojho phabletu vloží len tie najlepšie komponenty. Na prednej strane by sme mali nájsť 5,7-palcový 2K displej s vylepšenou technológiou citlivosti na tlak, ktorý v prípade najvyššej verzie doplní Edge zahnutie po stranách. Pod kapotou bude pracovať Snapdragon 821 spolu so 6 GB RAM pamäťou a 128 GB úložiskom. Bližšie detaily ohľadom špecifikácií Xiaomi Mi Note 2 nájdete tu.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Mi5S a Mi Note 2 by mali prísť s displejmi, ktoré ponúknu pokročilejšiu technológiu rozpoznávania tlaku [/tip]

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 xy

Situácia ohľadom porovnávanie top modelov z vlastných radov je pravdu povediac dosť neprofesionálna a je teda možné, že za týmto teaserom je nejaký iný skrytý význam. Ak vás teda nejaká teória napadne, neváhajte a napíšte nám ju do komentárov.

Zdroj: Phonearena

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom