V súčasnosti sme čoraz častejšie svedkami toho, že klasický 3,5 mm audio jack sa postupne vytráca z väčšiny zariadení. Mnohí sa práve preto rozhodnú pre zakúpenie bezdrôtových slúchadiel, čo však nie vždy predstavuje lacnú investíciu. Pripravili sme si preto zaujímavú ponuku, ktorá určite stojí za pozornosť.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube
Štýlové a lacné zároveň

Bezdrôtové slúchadla AirPods sú veľkým lákadlom, avšak na druhej strane pre mnohých aj veľkým škrtom z rozpočtu. Aj v tomto prípade sa znova potvrdilo, že Xiaomi produkty sú v takom prípade skvelou alternatívou.

Tentokrát je reč o bezdrôtových Xiaomi AirDots slúchadlách, pri ktorých sa čínsky výrobca síce inšpiroval názvom, no nie cenou. Tá je totiž niekoľkonásobne nižšia a Xiaomi Redmi AirDots môžu byť tvoje už za 13 € s kupónom GB1111005.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Redmi AirDots slúchadlá len za 13 € Kupón GB1111005

Dizajn podľa výrobcov napomáha hlavne komfortnému noseniu a zároveň vďaka použitej technológii eliminuje šum z okolia. Pre používateľov by mala byť prívetivou aj samotná hmotnosť, nakoľko každé slúchadlo váži len približne 4 gramy.

Súčasťou balenia je aj špeciálne púzdro, ktorú slúži okrem ochrany aj na nabíjanie slúchadiel. Plne nabité púzdro vystačí na dvojnásobné nabitie samotných slúchadiel a taktiež sa vďaka technológii Bluetooth 5.0 nemusíš báť ani zdĺhavého pripojenia. AirDots sa totiž k zariadeniu pripoja automaticky po vybratí z krabičky a po vložení sa zasa vypnú.

Štýlový dizajn taktiež dopĺňa aj výbava viacerých zaujímavých funkcií. Slúchadlá disponujú dotykovou kontrolou prehrávania, v rámci ktorého je možné prijatie/zrušenie hovoru či prehrávanie hudby.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Redmi AirDots slúchadlá z Európy len za 20 € Kupón 3FQAY3FL

Používateľov poteší aj výdrž batérie, ktorá pri nepretržitom počúvaní vďaka 300 mAh batérii predstavuje 4 hodiny a s nabíjacím púzdrom dokonca až 12 hodín. Skvelé vlastnosti v neposlednom rade dopĺňa aj vyvážený zvuk a kvalitný zvuk, ktorý pri slúchadlách za podobnú cenu pravdepodobne nenájdeš.