Už o mesiac sa televízni nadšenci dočkajú prvej polovice finálnej série seriálového fenoménu Money Heist, ktorý patrí vôbec k najväčším hitom Netflixu.

Piata séria sa po nedávnej kratšej ochutnávke konečne prezentuje plnohodnotnou upútavkou, ktorá španielskym tvorcom dáva za pravdu – skutočne nás čaká epické finále.

Čerstvý trailer je prešpikovaný akciou, na scénu totiž vstupuje doposiaľ nevídaný súper v podobe španielskej armády, ktorá je odhodlaná zastaviť lúpež storočia hrubou silou.

Do smiechu však príliš nebude ani Profesorovi, ktorého dokonalý plán bol v závere predošlej série prekazený a v nadchádzajúcich epizódach bude čeliť väzneniu a mučeniu.

Na sympaťákov v červených kombinézach sa to jednoducho bude sypať z každej strany, krátkym výdychom by mohli byť spomienkové scény, v ktorých ani tentokrát nebude chýbať jedna z vôbec najobľubenejších postáv seriálu, Berlín v podaní famózneho Pedra Alonsa.

Ako bolo avizované už dávnejšie, prichádzajúca finálna séria Money Heist bude vôbec prvýkrát rozdelená na dve časti. Prvá sa má sústrediť predovšetkým na akciu, na Netflixe štartuje v piatok 3. septembra.

Dodatočných piatich epizód a celkového vyvrcholenia sa dočkáme presne o tri mesiace neskôr, 3. decembra, pričom táto časť má byť podľa tvorcov omnoho emotívnejšia a sústrediť sa bude predovšetkým na dynamiku medzi postavami.

Či sa úspešného konca lúpeže dočkajú všetci členovia známej partie nateraz samozrejme nikto netuší, už v predchádzajúcich sériách však tvorcovia ukázali, že sa neboja šokovať smrťou najobľúbenejších postáv.

Nevieš sa poslednej série Money Heist dočkať? Skráť si čakanie naším zhrnutím predchádzajúcej série i detailného pohľadu na veľkolepé finále.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú