Jeden z najúspešnejších seriálov Netflixu, španielsky hit Money Heist, práve oznámil príchod svojej piatej série. Vôbec prvá upútavka finálnej sezóny predstavuje všetkých obľúbených hrdinov a približuje dátum vydania. Ten však zaskočí.

Na čom si Money Heist vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ho na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Netflix doposiaľ vždy sprístupnil všetky epizódy seriálu naraz. Piata séria však podľa traileru bude výnimkou – rozdelená bude na dve časti. Prvá z nich, s označením A, bude predplatiteľom služby sprístupnená 3. septembra, časť B príde o tri mesiace neskôr a vydaná bude 3. decembra. Každá časť bude pozostávať zhodne z piatich epizód.

Podobné kroky sú pre seriály Netflixu čoraz častejšie. Na dve časti bola napríklad rozdelená francúzska novinka Lupin, ktorej zostávajúce epizódy do knižnice služby dorazia v polovici júna, trend rovnako môžeme sledovať aj pri populárnom Luciferovi. Tu sa však pod rozdelenie významne podpísali pandemické obmedzenia.

Podľa tvorcu Money Heist, Álexa Pinu, bolo rozhodnutie predstaviť poslednú sériu v dvoch samostatných častiach spravené už dávno pred úvodným trailerom. Tvorcovia totiž chceli okolo piatej série vyvolať skutočnú senzáciu a namiesto jedného finále sa diváci dočkajú dvoch vyvrcholení.

Prvá časť má byť poňatá agresívne a postaviť členov gangu až na hranicu ich síl. Časť B sa naopak bude sústrediť na postavy a predstaví viaceré emočne vypäté chvíle. O čom piata séria bude a koho všetkého v nej uvidíš? Nevynechaj náš špeciálny článok, v ktorom sme finálnu sezónu detailne rozobrali.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom