Len pred pár dňami špeciálny diel známeho sitkomu Priatelia pripomenul svoj príchod vydareným trailerom a dnes už si HBO pre svojich predplatiteľov nachystalo ďalšie skvelé správy. Streamovacia služba na svojom Facebooku totiž potvrdila, že špeciálne vydanie Priateľov si nakoniec budú môcť pozrieť aj fanúšikovia na Slovensku prostredníctvom HBO Go.

Očakávalo sa pritom, že prichádzajúci špeciál bude exkluzívne dostupný len na platforme HBO Max, ktorá v priebehu tohto roka na našom trhu nahradí HBO Go. Čo všetko sa s príchodom novej platformy zmení sme priblížili v samostatnej téme.

Pripravovaný špeciál bude predplatiteľom služby dostupný 27. mája. Redakcia FonTech.sk u zástupcov HBO na Slovensku preverovala, či bude novinka aj lokalizovaná. Redakcia FonTech.sk zistila, že pri uvedení do ponuky bude špeciálna epizóda dostupná s titulkami, v druhej vlne sa dočká aj dabingu. Udeje sa tak najneskôr do niekoľkých týždňov od predstavenia.

Pripomeňme,  že všetkých 10 sérií a dokopy 236 epizód ikonického seriálu je v rámci HBO Go dostupných aj so slovenským dabingom, seriál bol do ponuky služby pridaný len minulý mesiac.

Netradičné pokračovanie

Návrat Priateľov v podobe špeciálneho neskriptovaného dielu malo byť jedným z hlavných ťahákov spustenia HBO Max ešte v máji minulého roka, nakoniec sa však kvôli pandemickým opatreniam na obrazovky dostáva s ročným oneskorením.

Známa herecká zostava v zložení Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monika), Lisa Kudrow (Phoebe), David Schwimmer (Ross), Matthew Perry (Chandler) a Matt LeBlanc (Joey) si spolu zahrá po 17 rokoch, nepôjde však o klasický sitkom, ale skôr o stretnutie známych tvárí a tvorcov seriálu spojené s komentárom ikonických momentov a reflektovaní ich spomienok na nakrúcanie.

Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP