Na špeciál nezabudnuteľného sitkomu Priatelia čakáme už nejaký ten piatok. Len minulý týždeň sme sa konečne dočkali oznámenia dátumu a prvého teaseru na špeciál od HBO, no dnes bol konečne zverejnený aj prvý trailer plný nostalgických momentov, ktoré potešia všetkých fanúšikov.

„Noví“ Priatelia sa na streamovaciu platformu HBO Max dostanú už vo štvrtok 27. mája. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross sa tak na obrazovky vrátia po viac než 17 rokoch od odvysielania poslednej epizódy v máji 2004.

Hviezdy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a producenti seriálu sa tu podelia s divákmi o zábavné momenty z nakrúcania aj vlastné spomienky, z ktorých ukážky môžeme vidieť už aj v prvom traileri na epizódu, ktorá sa bude volať „The one where they get back together”, teda v preklade „Tá, kde kde sa opäť stretnú“.

O projekte sme prvýkrát počuli ešte začiatkom minulého roka, no jeho dátum vydania sa niekoľkokrát posúval kvôli pandémii koronavírusu. Priatelia boli dlhé roky výsadou Netflixu, no HBO sa rozhodlo odkúpiť práva na nich za 425 miliónov dolárov a krátko na to začali aj prípravy očakávaného špeciálu.

Zdroj: YouTube / HBO Max

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom