banner-mate-8
Do predstavenia Huawei Mate 9 nás delí už len niekoľko dní, čo znamená, že internetom sa šíri čoraz viac informácií a únikov o pripravovanom phablete. Tie najnovšie dávajú fanúšikom skutočný dôvod na radosť. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Huawei Mate 9 má celkovo ponúknuť 3 pamäťové konfigurácie – 4 GB RAM / 64 GB úložisko, 4 GB RAM / 128 GB úložisko a dnes sme sa dozvedeli o najvýkonnejšej verzii, ktorá ponúkne až 6 GB operačnej pamäte RAM, respektíve masívnych 256 GB interného úložiska. V tomto prípade hovoríme o veľkostiach, ktoré musia uspokojiť aj tých najnáročnejších používateľov. Ďalšie informácie naznačujú 5,9-palcový displej s 2K rozlíšením.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

9nine

Aj keď je obrázok nekvalitný, jasne vidíme dôležité špecifikácie smartfónu

Najnovší procesor Kirin 960 s výkonným akcelerátorom Mali-G71 MP8 zabezpečia poriadnu dávku hrubej výpočtovej sily, ktorá sa určite premietne aj do vynikajúceho zážitku pri používaní. Očakáva sa tiež použitie najnovšieho Androidu 7.0 Nougat s nadstavbou EMUI, pričom na zadnej strane bude operovať špičkový duálny fotoaparát s 20 a 12 MPx rozlíšením. Čo sa odhadovanej ceny týka, Mate 9-ka určite nebude lacný špás a aj cenou bude útočiť na prémiový segment. Zahraničné zdroje odhadujú cenu na úrovni 644 €. Nezabudnite, oficiálne predstavenie sa bude konať už 3. novembra.

TIP: Huawei Mate 9 na reálnych fotografiách iba pár dní pred predstavením

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
9%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]