banner-mate-8
Iba pár dní pred oficiálnym predstavením novej vlajkovej lode značky Huawei, sa na internete objavili aj jej prvé reálne fotografie. Tie boli zverejnené na sociálnej sieti Weibo. Na prvých fotografiách sa Huawei Mate 9 objavil vo farebnom prevedení „champagne gold“. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Veľkosť displeja by sa mala zhodovať s predbežnými informáciami zahraničných zdrojov. Malo by ísť o 5,9 alebo 5,88-palcový displej, nad ktorým je umiestnená predná selfie kamera, reproduktor a senzor priblíženia.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-real

Ozajstná bomba prichádza ale až pri pohľade na zadnú stranu. Nájdeme tam špičkový duálny fotoaparát od spoločnosti Leica. Ten bude postavený vertikálne a na bokoch ho budú obklopovať LED blesk a laserové zaostrovanie. Nebude chýbať ani snímač odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza pod dvojicou fotoaparátov. Anténové predely sú celkom viditeľné kvôli ich hrúbke, no phablet kvôli tomu určite nestráca na atraktivite.

huawei-mate-9-real-2

Okrem toho, Huawei Mate 9 príde s momentálne najvýkonnejším čipsetom na trhu, Kirinom 960, operačným systémom Andorid 7.0 Nougat a obrovskou batériou. Novinky z dielne čínskeho Huawei sa dočkáme už 3. novembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
31%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.