DC sa konečne vzmáha a po úspešnom filmovom roku divákov tentokrát láka na jednu z najočakávanejších budúcoročných komiksoviek – ďalšieho Batmana, tentokrát v hlavnej úlohe s Robertom Pattinsonom.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Chystaný veľkofilm režiséra Matta Reevesa nám predstaví Batmanove mladšie roky a jeho začiatky v úlohe gothamského rytiera. Hlavný hrdina sa tak bude musieť vysporiadať s kriminálnymi živlami, ale tiež s vlastnými emóciami, ktorým dominuje boj medzi hnevom a túžbe po spravodlivosti.

Režisér sľubuje predstavenie Batmana v podobe, v akej sme ho doposiaľ nikdy nevideli – skôr ako o neohrozeného superhrdinu totiž pôjde o zúfalého jedinca s rozplývajúcimi sa ilúziami a ideálmi.

To potvrdzuje aj najnovšia upútavka, ktorá sa aj tentokrát nesie v poriadne temnom duchu a sústredí sa na predstavenie Catwoman. Tú vo filme stvárni Zoe Kravitz.

Aj v tomto prípade má ísť o jedinečné zobrazenie dobre známej komiksovej postavy, a to nielen po charakterovej stránke, ale tiež pri prezentovaní jej schopností.

Herečka pri tvorbe bojových choreografií so svojím tímom vychádzala zo skutočného správania levov a mačiek, ktoré podľa vlastných slov chcela preniesť aj do akčných scén vo filme.

Spozali sme aj zloduchov

Trailer okrem toho ponúka aj bleskový pohľad na dvojicu hlavných záporákov – nevyspytateľného Riddlera v podaní oceňovaného herca Paula Dana (Unesené) a na nepoznanie zmeneného Colina Farrella, ktorý v novinke stvárni hlavu gothamského podsvetia Pinguina.

Vo filme sa zároveň objaví aj herec Jeffrey Wright ako komisár Gordon alebo majster mimiky a predstaviteľ viacerých digitálnych postáv Andy Serkis, ktorý si zahrá Alfréda.

TMDB

Premiéra nového Batmana je naplánovaná na 4. marca 2022. Už o mesiac a pol neskôr, konkrátne 19. apríla, bude snímka dostupná aj na streamovacej platforme HBO Max.

Medzitým Warneri priaznivcov komiksov potešia tiež seriálom Peacemaker, ktorý sa ponesie v podstatne odľahčenejšom duchu a v prvých traileroch sľubuje krvavú i nečakane vtipnú televíznu zábavu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú