banner-mi5s-plus
Čínsky gigant nedávno predstavil svoje úžasné novinky – Xiaomi Mi Note 2 a bezrámikového obra Mi MIX. Na renderoch, ktoré spoločnosť ukázala počas oficiálneho predstavenia, sa smartfón javil ako úplne bez rámika. Nové fotografie však odhaľujú, že Xiaomi zrejme nekonalo voči zákazníkom úplne fér, pretože na fotkách vidno tenký rámik, ktorý sa tiahne okolo obrovského 6,4″ FullHD displeja. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

O tom, že Xiaomi prináša čoraz lepšie a inovatívnejšie zariadenia niet pochýb. Xiaomi Mi MIX bol predstavený na konferencii v Pekingu a ponúka naozaj špičkové parametre. Gigant lákal potencionálnych zákazníkov práve na bezrámikový displej, ktorý pôsobí absolútne neskutočne. Len krátky čas po predstavení sa však dostali na internet fotografie, ktoré mierne negujú tvrdenia výrobcu. Fotografie zachytávajú zariadenie pri práci a odhaľujú aj malý rámik okolo displeja, no ten tam však nemá čo robiť. Zavádza Xiaomi svojich verných fanúšikov? Na fotografiách nižšie môžete vidieť mierne rozdiely medzi oficiálnymi promo fotkami z predstavenia a tými, ktoré vytvorili používatelia.

Xiaomi Mi5S Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

promo-vs-realita-xiaomi-mi-mix

Isteže, spoločnosť hneď neodcudzujeme, no fakt, že displej mal byť úplne bez rámikov a zrazu sa pri nových fotkách okolo displeja objaví rámik, trochu zamrzí. Týmto Xiaomi nedosiahlo očakávaný výsledok, nakoľko podobné zariadenie s „takmer bezrámikovým“ displejom sa na scéne objavilo už pred pár rokmi. Jedná sa o známy Aquos Crystal od spoločnosti Sharp. Ten bol predstavený v roku 2014 a tiež dostal do vienka veľký displej, okolo ktorého však bolo vidno tenký rámik. Samozrejme, tieto dve zariadenia sa nemôžu ani náhodou porovnávať. To od Xiaomi je jedno z najlepších trhu.

TIP: Xiaomi Mi Mix vstúpi 4. novembra do výroby, avšak v obmedzenom počte kusov

xiaomi-mi-mix-limitovany-pocet-kusov-4

Aj napriek všetkým „tenkým“ chybičkám stále zastávame názor, že Xiaomi Mi MIX je jedno z najlepších zariadení súčasnosti čo do dizajnu a aj výkonu. Uvažujete nad kúpou tohto revolučného smartfónu?

TIP: Pozrite si ceny, za ktoré si budeme môcť kúpiť Xiaomi Mi Note 2 a revolučný Mi MIX!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
45%
Chcem to
23%
Mám to
3%
Nepáči sa mi to
29%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]