banner-mi5s-plus
Je to priam neuveriteľné, ako nás zasiahla dnešná gigantická konferencia Xiaomi. Popravde, už dlho sme nezažili toľko noviniek a inovácií na jednom mieste. 25. október 2016 sa teda určite zapíše hrubým písmom do histórie čínskeho giganta. 

Niet jednej vlastnosti, v ktorej by Mi Note 2-ka alebo revolučný Mi MIX doslova sklamali. Ak sa aj našli nejaké drobnosti, v celkovej koncepcii sa dá na ne hravo zabudnúť. Cenovka Xiaomi Mi Note 2-začína na 380 eurách pre základný variant. Okúzľujúci Mi MIX dostal základnú cenu 475 €. Znie to výborne, keď si zoberieme do úvahy, akou výbavou skutočne tieto smartfóny disponujú. Už určite viete, že čínske ceny nie sú pre nás úplne smerodajné, nakoľko predajcovia s možnosťou celosvetového doručenia si vždy niekoľko desiatok eur nahodia.

Xiaomi Mi5S Plus 4GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-oficialne-3

Výnimka sa, bohužiaľ, nekoná ani v prípade týchto noviniek.  Známy e-shop iBuygou.com veľmi rýchlo dokázal pripraviť cenovú ponuku. Ceny sú nasledovné:

Xiaomi Mi Note 2 (4 GB RAM + 64 GB ROM) – 474 €
Xiaomi Mi Note 2
(6 GB RAM + 128 GB ROM)547 €
Xiaomi Mi Note 2 
(6 GB RAM + 128 GB s plnou podporou LTE) – 575 €

Aj keď sa zdá, že ceny sú na „čínsku“ vlajkovú loď privysoké, vždy treba brať do úvahy ponúkanú výbavu, ktorá je momentálne v Mi Note 2-ke bezkonkurenčná. Na záver sme si naschvál nechali cenu revolučného modelu Mi MIX, ktorý dnes valcoval čísla svetových médií. Tento smartfón bol skutočným šokom pre väčšinu technologického sveta. Pokojne nám napíšte do komentárov, čo si o nových smartfónoch myslíte a ako hodnotíte tieto ceny.

xiaomi-mi-mix-1

Ako sme už spomínali, 475 € je základná cena zariadenia v Číne. Pre nás bude dostupný vo verzii so 4 GB RAM a 128 GB úložiskom za 575 €. Prémiovejšia verzia, ktorá ponúka napríklad aj pozlátenie 18 karátovým zlatom, nás, záujemcov mimo Číny vyjde na vysokých 644 €. Stále nie je vylúčené, že táto verzia ostane len v domovskej krajine a aj to len v obmedzenom množstve. Do pozornosti tiež dávame naše podrobné články, v ktorých nájdete všetky informácie o dnešných nových smartfónoch z dielne Xiaomi.

TIP: Xiaomi Mi Note 2 oficiálne

TIP: Xiaomi Mi Mix je kompletne bezrámikový smartfón

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom