Predstavenie Meizu MX6 prebehne možno už 20. júna

Teraz čítate
Predstavenie Meizu MX6 prebehne možno už 20. júna

banner-mx5Meizu sa v posledných mesiacoch naozaj snaží. Spoločnosť v apríli predstavila 3 smartfóny v troch rozdielnych produktových líniách. Mnohí si možno mysleli, že si spoločnosť teraz vyberie čas na vydýchnutie, no to zrejme nebude prípad Meizu. Podľa posledných správ sa pripravuje predstavenie ďalšej vlajkovej lode v podobe Meizu MX6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obyčajne sú smartfóny z línie “MX” predstavované približne v období júna až júla. Vyzerá to tak, že Meizu bude v tejto tradícii pokračovať aj tento rok a predstavenie modelu MX6 sa očakáva 20. júna. Ak sú správy pravdivé, išlo by o štvrté zariadenie Meizu predstavené v priebehu 3 mesiacov. Navyše, všetky štyri zariadenia pripadajú do inej produktovej línie, čo je dosť agresívna stratégia aj na čínskeho výrobcu.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

mx6-leaks

Možná podoba Meizu MX6

Podľa dohadov, model Meizu MX6 príde vo verziách s 3 GB RAM za cenu 245 € a verzia so 4 GB RAM sa bude predávať za 272 €. Cenovo tak môže konkurovať napríklad Xiaomi Mi5. V otázke výkonu už zrejme stačiť nebude, procesorom zariadenia má byť MediaTek Helio X20. Po uvážení týchto dohadov, MX6-ka by sa mohla zaradiť niekde medzi vlajkový model Meizu Pro 6 a zariadenie strednej triedy Meizu M3 Note. V súvislosti s Meizu sa spomína ešte jedno zariadenie. Malo by ísť o smartfón so zaobleným displejom a procesorom Exynos 8890. Toto zariadenie však nemôžeme očakávať skôr ako na konci tohto roka.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • peterpan

    meizu tento rok skonci hlboko v minuse.. zial po minulom rozbehovom roku je to smutna realita.. mozu si za to sami kedze surovo odignorovali naj procaky na trhu exynos 8890 ci snap 820..ak pro 6 nazyvaju vlajkovou lodou, je to velmi polutovaniahodne..