Prvý Meizu smartfón so zakriveným displejom na nových fotografiách

banner-pro-5
Prvým čínskym výrobcom, ktorý vstúpil na trh so smartfónom so zakriveným displejom, bol Vivo s modelom Vivo Xplay 5 / 5S. Odvtedy po internete koluje čoraz viac správ o ďalších čínskych smartfónoch so zakriveným displejom, keďže Samsung ich začal predávať aj ostatným spoločnostiam.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Príležitosti využiť zakrivený displej od Samsungu vo svojom vlastnom smartfóne sa podľa niekoľkých správ chytilo aj Meizu. Rovnako ako Samsung Galaxy S7 Edge, aj nový Meizu smartfón so zatiaľ neznámym názvom prinesie zahnutý displej po oboch stranách. Niekoľko mesiacov po prvých rendroch tu teraz máme prvé reálne fotografie tohto neznámeho smartfónu od Meizu.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>meizu-pro-6-zahnuty-displej

Skôr uniknutý render Meizu smartfónu so zahnutým displejom

Hoci fotografie nie sú tak jasné, ako by sme si priali, odhaľujú smartfón so zahnutím displeja po oboch jeho bočných hranách. Základný dizajn vyobrazeného telefónu spadá do filozofie spoločnosti Meizu a všimnúť si tak môžeme napríklad oválne domovské tlačidlo pod displejom. Viditeľným poznávacím znakom je aj známa FlymeOS nadstavba, ktorá na zariadení beží.

meizu-zahnuty-displej3

Bohužiaľ, toto je všetko, čo zatiaľ o tomto neznámom Meizu smartfóne vieme. Nie je známe, kedy bude predstavený, ani s akou hardvérovou výbavou nás prekvapí. Podľa prvých dohadov by mohol zariadenie poháňať najnovší Samsung Exynos 8890 procesor, ktorý sme očakávali už pri modeli Meizu Pro 6. Ak sa potvrdia správy o zahnutom displeji, s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o Super AMOLED panel.

Zdroj: Mydrivers.com 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]