banner-mi5-pro
Včera sa odohrala pre Xiaomi dosť dôležitá konferencia, keďže na nej predstavilo svoje nové vlajkové lode Mi5S a Mi5S Plus. Dôležitá najmä preto, že tieto smartfóny budú spoločnosť nejaký čas prezentovať a finančne zabezpečovať.

Prvá vlajková loď od Xiaomi pre tento rok bola predstavená ešte späť vo februári a Xiaomi si teda muselo dať na svojich nových smartfónoch poriadne záležať, aby prilákali potenciálnych záujemcov. Oproti Mi5 priniesli celkom slušný počet zmien a vylepšení, čo sa odrazilo aj na cene, ktorá je však aj tak stále prijateľná. Včera sme sa dozvedeli len oficiálne ceny pre Čínu, ktoré pre nás nie sú až tak dôležité a ceny pre nás sú zvyčajne o niečo vyššie. Známy predajca Xiaomi zariadení, iBuygou.com, aj tentokrát veľmi rýchlo zareagoval a novinky už zaradil do svojej predpredajovej ponuky. Aké sú teda ceny pre nás, nájdete v prehľade nižšie.

Xiaomi Mi5S

xiaomi-mi5s-katalog

 

356 €

3 GB + 64 GB


392 €

4 GB + 128 GB

 

 

Xiaomi Mi5S Plus

xiaomi-mi5s-katalog

 

402 €

4 GB + 64 GB


482 €

6 GB + 128 GB

 

Ako môžete vidieť, cena začína už na 356 € za základnú verziu Xiaomi Mi5S s 3 GB RAM a 64 GB ROM a končí až na 482 € za Mi5 Plus s masívnou 6 GB RAMkou a 128 GB úložiskom. K týmto cenám si stačí prirátať 4.50 € za dvojročnú záruku (v prípade záujmu) a poplatok za dopravu (cca 7 €). O možnostiach dopravy bez nutnosti platby DPH si môžete prečítať v tomto článku. Keďže boli predstavené až štyri modely, opäť rozpisovať výbavu noviniek by bolo naozaj na dlho a preto ak vás o smartfónoch čokoľvek zaujíma, môžete nahliadnuť do článku nižšie, kde nájdete všetky potrebné informácie.

TIP: Xiaomi Mi5S a Mi5S Plus oficiálne: V duchu veľkých zmien

xiaomi-mi5s-oficialne-foto-8

Čo sa dodania týka, pri objednávaní odporúčame zvoliť dopravu cez Holandskú Poštu (NL Post). Šanca, že vám telefón na colnici zastavia tu stále je, no stať sa tak nemusí. V prípade zastavenia telefónu colnicou zaplatíte DPH vo výške 20% z ceny telefónu, čo je v prípade základnej verzie Mi5S-ka 71 €. Telefón vás tak vyjde na cca 430 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom