banner-letv-le-1S
Je až neuveriteľné sledovať, akým tempom rastú niektoré technologické spoločnosti. Dobrým príkladom je aj ambiciózne LeTV, ktoré po novom rozširuje svoje obzory do Indie a Spojených štátov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyzerá to tak, že čínskemu nováčikovi sa darí výborne, keďže jeho predaje prekračujú niekoľko miliónov. Spoločnosť to oznámila na sociálnej sieti Weibo, kde uvádza, že jej predaje v roku 2015 presiahli hranicu 4 miliónov. Predaje LeTV presiahli 1 milión už v auguste 2015, čo je viac než úctyhodné číslo. Čo je ešte neuveriteľnejšie, je fakt, že tieto čísla sa podarilo LeTV získať len za 6 mesiacov od jej vstupu na trh so smartfónmi. Stalo sa tak v apríli 2015 a predaje začali už v máji. Ako inak, tieto čísla boli dosiahnuté na jedinom pôsobiacom trhu, a to v Číne.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>letv-le-max-pro-oficialne-4

Dnes predstavená vlajková loď LeTV Le Max Pro s procesorom Snapdragon 820

Avšak, vstupom na nové trhy, ako napríklad do Indie a USA, môžeme mať veľké očakávania aj na rok 2016. LeTV síce neuviedlo predaje konkrétnych modeloch, ale LeTV Le 1 a Le 1S pravdepodobne tvorili väčšinu predajov. Navyše, na prebiehajúcom CES 2016 spoločnosť práve predstavila novú vlajkovú loď LeTV Le Max Pro, ktorá ako prvá disponuje procesorom Snapdragon 820 od Qualcommu.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP