Spoločnosť 360 rozoslala pozvánky na predstavenie vlajkovej lodi Q5, dočkáme sa jej už 23. augusta

Teraz čítate
Spoločnosť 360 rozoslala pozvánky na predstavenie vlajkovej lodi Q5, dočkáme sa jej už 23. augusta

banner-zuk-z2
O spoločnosti 360 sa diskutuje v poslednej dobe naozaj veľmi často. Na svedomí to má úspešná dvojica smartfónov – N4 a N4S. Obidva lákavé kúsky zamierili do strednej výkonnostnej triedy, v ktorej si vyslúžili niekoľko ocenení a značný rešpekt od konkurencie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

„To pravé orechové“ pre rok 2016 však ešte len príde. Reč je o vlajkovej lodi 360 Q5, ktorá konečne dostala oficiálny dátum predstavenia a smartfón bude svetu predstavený zajtra, teda 23. augusta. Samotná pozvánka pre čínskych novinárov je vskutku jedinečná a je uzamknutá v čiernom trezore. Výrobca tým chce poukázať na jednu zásadnú vlastnosť novinky. High-end model Q5 prinesie nový level zabezpečenia smartfónu, a to vďaka čipu, ktorý sa využíva aj v bankovníctve. Z textu na pozvánke vieme vyčítať, že predstavenie začne o 8:00 nášho času. Samozrejme, opäť vám prinesieme tie najpodrobnejšie informácie.

360-q5-pozvanka(8)

Smartfón bude postavený na troch dôležitých pilieroch – súkromie, zdravie a cestovanie. Certifikácia TENAA už stihla prezradiť aj niektoré vlastnosti. K dispozícii budú dve verzie s odlišnou veľkosťou displeja a pamäťovou konfiguráciou. Po výkonovej stránke môžeme teda očakávať napríklad procesor Snapdragon 820, 4 / 6 GB RAM, 64 / 128 GB úložisko a cenu, ktorá začne na čiastke okolo 266 €. Čerešničkou na torte bude duálny fotoaparát v nádhernej hliníkovej konštrukcii.

360-q5-pozvanka(7)

TIP: Vlajková loď 360 Q5 ponúkne luxusné spracovanie, duálny fotoaparát a nadupané špecifikácie

Uniknutý dizajn smartfónu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • medko

    dost sa mi zapacila tato cina hned ako prisla na trh aj som rozmyslal nad N4kou ale predsa je to nove a podpora bude isto chaba mimo cinu… tesim sa na tu ich vlajkovu lod