Spoločnosť 360 rozoslala pozvánky na predstavenie vlajkovej lodi Q5, dočkáme sa jej už 23. augusta

banner-zuk-z2
O spoločnosti 360 sa diskutuje v poslednej dobe naozaj veľmi často. Na svedomí to má úspešná dvojica smartfónov – N4 a N4S. Obidva lákavé kúsky zamierili do strednej výkonnostnej triedy, v ktorej si vyslúžili niekoľko ocenení a značný rešpekt od konkurencie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

„To pravé orechové“ pre rok 2016 však ešte len príde. Reč je o vlajkovej lodi 360 Q5, ktorá konečne dostala oficiálny dátum predstavenia a smartfón bude svetu predstavený zajtra, teda 23. augusta. Samotná pozvánka pre čínskych novinárov je vskutku jedinečná a je uzamknutá v čiernom trezore. Výrobca tým chce poukázať na jednu zásadnú vlastnosť novinky. High-end model Q5 prinesie nový level zabezpečenia smartfónu, a to vďaka čipu, ktorý sa využíva aj v bankovníctve. Z textu na pozvánke vieme vyčítať, že predstavenie začne o 8:00 nášho času. Samozrejme, opäť vám prinesieme tie najpodrobnejšie informácie.

360-q5-pozvanka(8)

Smartfón bude postavený na troch dôležitých pilieroch – súkromie, zdravie a cestovanie. Certifikácia TENAA už stihla prezradiť aj niektoré vlastnosti. K dispozícii budú dve verzie s odlišnou veľkosťou displeja a pamäťovou konfiguráciou. Po výkonovej stránke môžeme teda očakávať napríklad procesor Snapdragon 820, 4 / 6 GB RAM, 64 / 128 GB úložisko a cenu, ktorá začne na čiastke okolo 266 €. Čerešničkou na torte bude duálny fotoaparát v nádhernej hliníkovej konštrukcii.

360-q5-pozvanka(7)

TIP: Vlajková loď 360 Q5 ponúkne luxusné spracovanie, duálny fotoaparát a nadupané špecifikácie

Uniknutý dizajn smartfónu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
40%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]