Vlajková loď 360 Q5 ponúkne luxusné spracovanie, duálny fotoaparát a nadupané špecifikácie

banner-zuk-z2Nástup spoločnosti 360 na smartfónový trh bol ohromný. Model N4 zaznamenal obrovský úspech, pričom vylepšený model N4S nasledoval túto úspešnú tradíciu. Spoločnosť si však pre nás pripravuje minimálne ešte jednu novinku pre rok 2016. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bude ňou plnohodnotná vlajková loď s označením Q5, ktorá sa objavila na reálnych fotografiách spolu s únikom niektorých hardvérových špecifikácií. Vedúci technologického oddelenia výrobcu uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom prezrádza niektoré špecifikácie zariadenia.

360-q5-post

Prémiový pocit pri používaní jednoznačne zaručí celokovové unibody prevedenie, ktoré „narušia“ len plastové predely antén na zadnej strane. Veľkým lákadlom sa zdá byť aj využitie duálneho fotoaparátu, ktorý ponúkne rozmiestnenie senzorov pod sebou. Na zadnej strane ešte nájdeme aj snímač odtlačkov prstov spolu s logom spoločnosti a duálnou prisvetlovacou LED diódou. Ani predná strana sa nenechá zahanbiť po stránke dizajnu a nájdeme tu len veľmi úzky čierny rámik. Teraz si už konečne niečo povedzme aj o špecifikáciách 360 Q5. Predná strana teda ponúknu 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením.

TIP: 360 N4S oficiálne: Prémiová konštrukcia, high-end výbava a cena 162 €

O výkon sa postará 4 GB RAM a 64 GB interné úložisko. K dispozícii by mala byť aj verzia s označením „Plus“, ktorá ponúkne až 6 GB RAM a 128 GB úložisko. Oba smartfóny ponúknu taktiež nadupaný procesor Snapdragon 820 a Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou 360 OS. Duálny fotoaparát príde s 13 MPx rozlíšením a dokonca aj selfie fotoaparát ponúkne rovnaké rozlíšenie. Týchto zaujímavých noviniek sa oficiálne dočkáme už 23. augusta. Samozrejme, z oficiálneho predstavenia vám prinesieme tie najpodrobnejšie informácie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
90%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]