Ak je tu aspoň jeden DCEU film, na ktorý sa ešte oplatí tešiť, je ním na 100 % pokračovanie vlaňajšieho hitu Wonder Woman. S perfektnou réžiou Patty Jenkins je jasné, že od dvojky budeme všetci čakať veľké veci. Vyrovnať sa kvalite jednotky však bude nesmierne ťažké, už len preto, že druhý diel sa bude odohrávať v 80. rokoch Všetky postavy by teda mali byť nové, no a pochopiteľne aj hlavný záporák filmu.

Ak poznáš komiksy s touto populárnou hrdinkou, možno si už začal tušiť, o kom je reč. Určite ťa zmiatlo slovo záporák, keďže to už nie je pravda. Tentoraz pôjde o ženskú postavu. No a kto figuruje vo Wonder Woman komiksoch ako najpopulárnejšia záporáčka? Presne tak, Cheetah. Práve ona by sa podľa posledných informácií mala v pokračovaní objaviť ako hlavná antagonistka. My sme však už teraz veľmi zvedaví, ako by vlastne mohla vo filme vyzerať, keďže jej výzor v komiksoch je veľmi unikátny.

Dôležitý casting

Cheetah je považovaná za jednu z najlepších DC záporáčiek, takže okrem výzoru sa budú musieť tvorcovia popasovať aj so skvelým castingom. Jej výzor je vlastne krížencom gepardej a ženskej postavy. Ako už meno môže naznačovať, Cheetah disponuje všetkými schopnosťami geparda. Je extrémne rýchla a silná.

V podstate ide o podobnú super-postavu, akou je aj Black Panther od Marvelu. Samozrejme, s rozdielnymi príbehmi. My si myslíme, že ide o perfektný výber záporáčky do pokračovania. Dokonca si trúfneme povedať, že ak to Patty Jenkins zvládne rovnako dobre ako minule a na Cheetah sa zameria trochu viac, možno budeme svedkami veľmi zapamätateľnej záporáčky. Dozvieme sa už v roku 2019!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom