banner-oneplus2
Mnoho výrobcov z Číny už svoje vlajkové lode predstavilo, no stále sa nájdu aj takí, ktorí svoje TOP modely ešte len pripravujú. Hneď niekoľko ich uvidíme budúci mesiac, v apríli, kedy má prísť aj očakávaný nástupca „zabijaka vlajkových lodí 2016“, OnePlus 3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie o novej vlajkovej lodi sa mladej spoločnosti OnePlus darili tajiť až doteraz. Prichádzajúci OnePlus 3 bude, nepochybne, nadupaný smartfón, ktorý sa bude snažiť konkurovať tým najlepším na súčasnom trhu. To potvrdzujú aj čerstvo uniknuté špecifikácie, ktoré poznáme vďaka známemu Antutu benchmarku. Novinka prichádza s kódovým označením OnePlus A3000 a ako už možno niektorí tušíte, jeho srdcom bude doteraz najvýkonnejší procesor na trhu, Qualcomm Snapdragon 820.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-benchmark

O plynulý multitasking sa postará 4 GB operačná RAM pamäť, zatiaľ čo pre vaše dáta bude k dispozícii 32 GB. Toto je pravdepodobne najnižšia verzia nového OnePlus 3 a očakávať môžeme aj ďalšiu s väčšou vnútornou pamäťou. Displej neznámej uhlopriečky príde s dostatočným FullHD rozlíšením, čo je určite múdry krok od OnePlus. Po fotografickej stránke prinesie novinka 16 MPx zadný fotoaparát (rovnaký snímač ako v Mi5?) a selfie fotky budete môcť vytvárať 8 MPx prednou kamerou. Samozrejmosťou je potom aj najnovšia dostupná verzia operačného systému od Google – Android 6.0.1 Marshmallow. Ten bude zrejme doplnený o novú verziu „nadstavby“ od OnePlus, OxygenOS 3.0.

oneplus-3-novy-koncept

Jeden z prvých konceptov OnePlus 3

Oficiálne predstavenie OnePlus 3 by malo prebehnúť 7. apríla v Pekingu a my sme už plní očakávaní. Zahalený rúškom tajomstva ešte zostáva dizajn a najmä cena novej vlajkovej lode OnePlus. Môžeme očakávať „zabijaka vlajkových lodí 2017“?

Najnovšie teasre lákajúce na predstavenie

Zdroj: Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP