Aj vy ste si všimli, že v posledných dňoch tu po nových informáciách ohľadom filmu Avengers 4 ostalo mierne sucho? Nuž, dnešným dňom toto sucho opäť končí.

Režiséri bratia Russovci sa totiž práve dnes rozhodli zodpovedať zopár zaujímavých otázok od fanúšikov na ich pripravovaný Marvel projekt, Avengers 4. Síce sme sa stále nedozvedeli oficiálny názov filmu a ani dátum vydania traileru, každý vie, že už čoskoro sa k nám tieto informácie dostanú tak či tak.

Marvel

Poďme sa teda pozrieť, čo všetko nám stihli o novom filme povedať tentokrát. Otázka, na ktorú asi nikto nečakal, že spozná odpoveď takto skoro, bola zodpovedaná hneď na začiatku. Fanúšik sa totiž režisérov spýtal na dĺžku filmu. Russovci mu povedali, že síce sú ešte len v polovici strihacieho procesu, zatiaľ má film 3 hodiny! Ešte sa však neradujme, doplnili, že možno sa to číslo ešte zníži. Vraj sú ale zatiaľ s tými troma hodinami veľmi spokojní a potvrdili, že film bude na 100% dlhší ako Infinity War.

Ďalej rozvírili nové špekulácie ohľadom traileru k filmu. Tam však iba konštatovali, že ho môžeme ale nemusíme vidieť do konca roka 2019. Prezradili, že hrdinom pôjde vo filme naozaj o všetko a že riziká sú omnoho väčšie ako boli v Infinity War. Neskôr už len doplnili, že by veľmi radi pracovali pre Marvel ešte niekedy v budúcnosti.

Všetko sú to teda veľmi potešujúce novinky pre každého nedočkavého fanúšika. Naozaj dúfame, že sa im ten trojhodinový zostrih nejak podarí udržať. Ide o komiksovú udalosť, ktorá má v sebe naozaj mnoho hrdinov, takže ten čas je nie len žiadaný, ale aj potrebný. No a obzvlášť potešujúci je fakt, že režiséri by sa už teraz radi hrnuli do roboty na ďalšie filmy. V rukách pritom stále majú projekt za 2 miliardy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú