Očakávania na novú tímovku od štúdia Marvel sú každým dňom čoraz väčšie. Dopomáhajú k tomu samozrejme novinky, aké sme napríklad teraz zozbierali z posledných dní. Na twitteri sa to totiž v posledných hodinách len hemžilo novými informáciami zo zatiaľ stále nepomenovaného štvrtého Avengers filmu. Dočkali sme sa potvrdenia návratu hneď niekoľkých postáv z predošlých Marvel filmov, ale aj nového obsadenia spolu s upresnenou informáciou, kedy sa asi dočkáme prvého traileru.

Začnime teda rovno posledným zmieneným detailom. Bohužiaľ, síce stále netušíme, kedy presne trailer uvidíme, vzhľadom na to, že už je skoro koniec októbra, nebude to dlho trvať. Kevin Feige totiž včera potvrdil, že ho rozhodne uvidíme do konca tohto roku. To znamená, že môže prísť naozaj každú chvíľu. Našu teóriu ohľadom traileru sme písali už mnohokrát, podľa nás ho uvidíme už budúci mesiac. Určite je ale škoda, že Feige sa nerozhodol upresniť dátum a jeho odpoveď je rovnaká ako pred niekoľkými mesiacmi.

Uvidíme nových ale aj starých hercov

Ktorí herci sa teda vracajú? Táto informácia nepochybne prekvapí asi každého z vás, keďže pôjde o postavy, ktoré v predošlých filmoch umreli. Frank Grillo (Crossbones) a Tilda Swinton (The Ancient One) však potvrdili, že ich uvidíme vo filme Avengers 4. Či tam majú veľkú rolu alebo malú, to sa nevie. Netušíme ani, či pôjde len o flashback scény alebo o výsledok cestovania v čase. Každopádne, ak si ich fanúšikovia za ten čas obľúbili, určite sa majú na čo tešiť.

Vyššie sme vám však povedali, že sa vo filme objaví aj nová postava. Aby som vás už zbytočne nenaťahoval, ide o herečku Katherine Langford (13 Reasons Why), ktorá sa do projektu pripojila v utajenej roli. Neostáva nám teda nič iné, iba špekulovať, koho by mohla hrať. Žeby Tonyho dcéru? Uvidíme. S každou novou informáciou sa však na Avengers 4 tešíme viac a viac a my veríme, že hneď ako začne budúci mesiac, Marvel zverejní všetko, čo chceme už pol roka vedieť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom