banner-letv-one-proMediaTek na dnešnej konferencii okrem predstavenia vylepšenej verzie svojho čipsetu Helio X20 oznámil, že nový procesor Helio X25 bude premiérovo použitý v nadchádzajúcej vlajkovej lodi Meizu Pro 6. Pri MediaTeku dnes ešte ostaneme, no nové informácie sa tentokrát týkajú spoločnosti LeEco a jej pripravovaného smartfónu Le 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

10-jadrový Helio X20 sa rozhodla prvýkrát použiť spoločnosť ZOPO vo svojom smartfóne Speed 8. Ten sa tak stal prvým smartfónom s 10-jadrovým procesorom. Napriek tomu, že procesor prvýkrát použila spoločnosť ZOPO, to vyzerá tak, že LeEco bude prvým výrobcom, ktorý použije procesor vo veľkom. Vieme to vďaka generálnemu riaditeľovi mobilného oddelenia spoločnosti LeEco, ktorý potvrdil, že sa pripravujú na výrobu viac ako jedného milióna zariadení s týmto procesorom. Ukazuje to teda veľkú dôveru výrobcu v tento čipset a v prípade veľkého záujmu po predstavení bude mať spoločnosť dostatok smartfónov.

le-2-concept-07

Každopádne, ak nie ste veľký fanúšik MediaTeku, nezúfajte. Smartfón by mal prísť aj vo verzii so Snapdragonom 820, s ktorým už má skúsenosti viacero výrobcov. Nedávno uniknuté rendre hovoria aj o fantastickom dizajne. Oficiálny dátum predstavenia smartfónu síce nepoznáme, no je pravdepodobnosť, že sa tak stane ešte koncom tohto mesiaca.

le-2-concept-02

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP