Potvrdené: LeEco Le 2 bude poháňať Helio X20, pripravených má byť milión kusov

banner-letv-one-proMediaTek na dnešnej konferencii okrem predstavenia vylepšenej verzie svojho čipsetu Helio X20 oznámil, že nový procesor Helio X25 bude premiérovo použitý v nadchádzajúcej vlajkovej lodi Meizu Pro 6. Pri MediaTeku dnes ešte ostaneme, no nové informácie sa tentokrát týkajú spoločnosti LeEco a jej pripravovaného smartfónu Le 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

10-jadrový Helio X20 sa rozhodla prvýkrát použiť spoločnosť ZOPO vo svojom smartfóne Speed 8. Ten sa tak stal prvým smartfónom s 10-jadrovým procesorom. Napriek tomu, že procesor prvýkrát použila spoločnosť ZOPO, to vyzerá tak, že LeEco bude prvým výrobcom, ktorý použije procesor vo veľkom. Vieme to vďaka generálnemu riaditeľovi mobilného oddelenia spoločnosti LeEco, ktorý potvrdil, že sa pripravujú na výrobu viac ako jedného milióna zariadení s týmto procesorom. Ukazuje to teda veľkú dôveru výrobcu v tento čipset a v prípade veľkého záujmu po predstavení bude mať spoločnosť dostatok smartfónov.

le-2-concept-07

Každopádne, ak nie ste veľký fanúšik MediaTeku, nezúfajte. Smartfón by mal prísť aj vo verzii so Snapdragonom 820, s ktorým už má skúsenosti viacero výrobcov. Nedávno uniknuté rendre hovoria aj o fantastickom dizajne. Oficiálny dátum predstavenia smartfónu síce nepoznáme, no je pravdepodobnosť, že sa tak stane ešte koncom tohto mesiaca.

le-2-concept-02

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich

Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.

  • peterpan

    ufff dufam ze s tou snapdragon verziou mate pravdu a nevyjde len mediatek verzia lebo to by bolo velke sklamanie …o vnutornom priestore nie su info?bude to mat SD karty?ak nie, bude 128gb verzia aspon? bude to mat 4gb ram? chceme viac info! :)

    • Pepíno

      Víla Zvonilka Vám mohla napovědět, že kdyby tyto informace byly dostupné, již byste se jich zde dočetl… Le2 bude samozřejmě v několika výkonnostních verzích s různým hw (Mtk HX20, Qm S820) a s různými velikostmi interních pamětí. Už jen doufat, že nepůjde do distribuce takové množství zmetků, jako tomu bylo u první generace. :/