banner-letv-one-proSpoločnosť LeEco sa stala jedným z tých výrobcov, od ktorých očakávame príchod revolučných inovácií na trh. Nie je to len vďaka tomu, že LeEco ako prvé ohlásilo smartfón poháňaný procesorom Snapdragon 820, ale môže za to aj spôsob, akým výrobca dokázal rásť a prilákať svojimi zariadeniami množstvo fanúšikov. Niet sa však čomu čudovať. Smartfóny LeEco sú dostupné, nabité funkciami a vyzerajú úžasne.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

LeEco Le Max Pro je momentálne len veľmi ťažko dostupným zariadením a preto sa naša pozornosť začína upriamovať na ďalší pripravovaný smartfón výrobcu, ktorým bude vlajková loď LeEco Le 2. Opäť by sa malo jednať o zariadenie, o ktorého výkon sa bude starať procesor Snapdragon 820. To však nieje všetko, čo vzbudzuje pozornosť. Jeden z vedúcich predstaviteľov spoločnosti uviedol, že novinka príde s niekoľkými revolučnými technológiami. To potvrdzujú aj nedávne úniky informácií, ktoré tvrdia, že dizajn smartfónu bude do značnej miery odlišný od svojich predchodcov a to aj vďaka využitiu skla či keramiky.

Práve možný dizajn modelu LeEco Le 2 zobrazujú krásne obrázky, ktoré priniesol portál 9to5Google. Napriek tomu, že ide len o koncept zariadenia, zdroj uvádza, že rendre po dizajnovej stránke skutočne zobrazujú to, s čím sa LeEco bude snažiť zaujať. Na obrázkoch vidíme, že na konštrukciu nie je použitý kov, ale malo by ísť o sklo alebo keramiku. Ďalšou výraznou črtou zariadenia je displej, ktorého zahnutie po bokoch vyzerá úchvatne. Možnosť zahnutého displeja sa môže ukázať ako pravdivá, keďže sa už objavili špekulácie, že Samsung začína dodávať takéto displeje čínskym výrobcom. LeEco Le 2 ponúka okrem USB Type-C portu aj snímač odtlačkov prstov, ktorý by mal byť ukrytý v tele zariadenia. Vieme, že takéto riešenie je možné vďaka novej technológii ultrazvukového snímania od Qualcommu.

le-2-concept-03

Zverejnené rendre zobrazujú len koncept zariadenia, no v prípade, že sa LeEco Le 2 tomuto konceptu po dizajnovej stránke priblíži, mohlo by ísť o skutočný trhák medzi mobilnými zariadeniami. S procesorom Snapdragon 820 a ďalšími lákavými funkciami to vyzerá na jedno z najočakávanejších modelov tohto štvrťroka. Podľa dohadov by sa predstavenie malo odohrať v marci, no oficiálneho potvrdenia sme sa zatiaľ nedočkali.

le-2-concept-04

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP