Iba na začiatku apríla filmový svet obletela správa, že Netflix exkluzívne odkúpil práva na dvojicu pokračovaní vychvaľovanej a komerčne úspešnej detektívky Knives Out.

Práva na dvojicu filmov si streamovací gigant zabezpečil za 450 miliónov dolárov, čím sa investícia zaradila medzi vôbec najdrahšie v histórii streamovacích služieb.

Na čom sme pozerali pôvodný seriál?

Pozerali sme na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÚ –>RECENZIU<–

Filmový portál Screenrant teraz informuje, že Netflix neplánuje šetriť ani na hereckom osadenstve. To, že ústrednú rolu detektíva Benoita Blanca si zopakuje Daniel Craig, je známe už dávnejšie.

Najnovšie však poznáme aj ďalšie atraktívne herecké mená, ktoré sa s Knives Out 2 spájajú. Prvou potvrdenou hviezdou je bývalý wrestler  Dave Bautista, známy ako Drax z megahitu Strážcovia Galaxie, ale tiež z prichádzajúcej zombie akcie Army of the Dead, ktorá sa čoskoro objaví na Netflixe.

Marvel Studios

Ďalšiu z hlavných úloh by si mal zahrať trojnásobný nominant na Oscara, Edward Norton. Filmoví veteráni si na herca môžu pamätať zo silnej snímky Kult hákového kríža, naposledy o sebe dal herec vedieť výborným výkonom vo filme Birdman.

Tretia herecká tvár spájaná s pokračovaním kriminálky je Janelle Monáe, ktorá je známa skôr ako hudobníčka, pričom svoj hlas rada prepožičiava aj rozprávkovým postavám.

Aj keď herecké posily vyzerajú nanajvýš sľubne, o ich postavách vo filme momentálne nemáme žiadne informácie, keďže zápletku pripravovanej snímky Netflix momentálne úspešne tají.

New Line Cinema

Isté je, že nakrúcanie Knives Out 2 sa má začať počas tohto leta a na režisérsku stoličku si opäť sadne Rian Johnson, ktorý sa postaral už o pôvodný film a pokračovanie si rovnako aj napíše.

Pripomeňme, že Knives Out patril k jedným z najpríjemnejších prekvapení filmového roka 2019. Pri 40 miliónovom rozpočte dokázala detektívka zarobiť viac ako 300 miliónov, za čo vo veľkom vďačila nielen svojim kvalitám, ale tiež zvučnému hereckému obsadeniu.

Okrem Daniela Craiga sa v pôvodnom filme objavili ďalší členovia hereckej smotánky ako Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Toni Collette alebo oscarový Christopher Plummer, ktorý už si však pokračovanie pozrie z hereckého neba.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom