Ak je tu náhodou niekto, kto sa bál, že Spider-Man: Homecoming nebol taký “veľký” aký mal byť, s dvojkou bude určite spokojný.

Veľký samozrejme myslíme štýlom natáčania, keďže prvý diel sa natáčal iba v okrajoch New Yorku, Berlíne a trochu aj vo Washingtone DC. Neviem síce, či by niekto vyslovene chcel, aby sa Spider-Man točil inde ako v New Yorku, no ak áno, dvojka ho rozhodne poteší.

Zobraziť celú galériu (0)
Screenshot / Youtube / Marvel Entertainment

Práve včera boli zverejnené informácie o tom, kde všade sa bude pokračovanie točiť. Ako prvý bol potvrdený New York, čo asi aj každý čakal. No hneď za ním nasledujú 3 veľmi prekvapivé lokácie. Pokračovanie sa totižto bude natáčať aj v Londýne, Benátkach a Prahe. Presne tak, ak žiješ v Prahe alebo ju pravidelne navštevuješ možno tam v lete uvidíš práve Marvel štáb.

Spidey zavíta do Prahy

Samozrejme koľko scén sa bude v Prahe natáčať je neznáme, no určite to nebude chvíľkové natáčanie. Čo to teda znamená pre príbeh filmu? Nuž, vyzerá to tak, že zvesti sa vyplňujú. Peter Parker by mal byť podľa prvých informácií študent na výmennom pobyte v zahraničí. Už dávnejšie boli dokonca oznamy ohľadom hľadania mladej európskej blonďavej herečky, ktorá by si podľa všetkého mala strihnúť Gwen Stacy. Čo je však pravda a čo nie naozaj nevieme. Jedno je však 100% isté, Spidey zavíta do Prahy.

Ak by bol teda spomínaný príbeh pravdivý, určite by to bolo zaujímavé, keďže, údajne sa bude pokračovanie Spider-Mana diať pár minút po skončení udalostí filmu Avengers 4. Každopádne, na druhého Spideyho si počkáme ešte rok aj pár mesiacov, keďže film je naplánovaný na 5. júl 2019.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom