Rôzni konšpirátori a najmä komunita odporcov 5G nás neprestane zrejme nikdy udivovať. Pre odporcov 5G sietí totiž vznikol USB kľúč s názvom 5GBioShield, ktorý vraj vytvorí neviditeľnú bublinu a tá má ochrániť pred 5G žiarením, píše spoločnosť na svojom webe.

Na túto bizarnosť, ktorá je horúcim kandidátom na nezmysel roka, upozornil aj portál IFLscience. V poslednej dobe sa totiž začali šíriť konšpirácie aj na poli technológií. Podľa nich údajne 5G siete spôsobujú rôzne choroby a mimo iného sú zodpovedné aj za šírenie koronavírusu.

Konšpirátori v rôznych krajinách preto začali bojovať proti budovaniu 5G sietí, napríklad v Británii dokonca títo fanatici podpálili 5G vysielače, čím už poriadne prekročili medze zákona.

S poriadne bizarný, riešením prišla dvojica Dr. Ilija Lakicevic, Res. Prof. a Jacques Bauer, ktorí vyrobili spomínaný USB kľúč 5GBioShield.

Ako dvojica píše na svojom webe k tomuto „magickému“ produktu, 5GBioShield využíva „doposiaľ najpokročilejšiu plnospektrálnu kvantovú ochrannú technológiu“. Dokáže chrániť pred škodlivým žiarením 2G, 3G, 4G, 5G a dokonca aj WiFi.

Okrem toho navyše disponuje vlastnosťou „reharmonizácoe a rebalancovania frekvencie elektrickej hmly, ktorú vytvárajú počítače, telefóny, tablety či WiFi.“ Najlepšou vlastnosťou USB kľúča je ale fakt, že túto nano-bublinu dokáže po zapojení do PC alebo telefónu vytvoriť nad zariadením v priemere od 4 do 40 metrov. Z toho vyplýva, že jedno USB v podstate dokáže ochrániť celý dom.

5GBioShield

Pýtaš sa na cenu revolučného zariadenia? Za jeden kus si vynálezcovia pýtajú približne 313 €. K dispozícii je aj balík troch USB štítov za viac ako 880 €.

Skúsme sem na záver vniesť trocha vážnosti. Britská bezpečnostná spoločnosť Pen Test Partners si jedno toto „magické USB“ objednala a pozrela sa mu poriadne na zúbok. Určite ťa neprekvapí, že sa jedná o obyčajné USB, ktorého kapacita je navyše iba 128 MB. Jednoznačne tak ide o jedno z najdrahších zariadení v pomere úložnej kapacity a ceny.

Jedno sa ale autorom anti-5G USB kľúča odoprieť nedá. Z ich pohľadu ide o jeden z najlepších biznis plánov roka. Ak si ich USB kúpi iba tisícka ľudí po celom svete, majú celkom slušne zarobené na dôchodok. Výrobné náklady na jedno takéto USB sa pritom pohybujú len na úrovni 5 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP