Všetci priaznivci najznámejšieho filmového piráta, kapitána Jacka Sparrowa, radujte sa! Vyzerá to tak, že Disney totižto oficiálne zahájilo prípravu šiesteho pirátskeho filmu, o ktorom sa vravelo ešte pred vydaním zatiaľ posledného dobrodružstva s názvom Salazarova pomsta. Avšak vzhľadom na to, že sa piaty diel promoval ako začiatok konca je dosť zvláštne, že sa príprava zahajuje až teraz.

Tvorcovia nás vtedy lákali na návrat Willa Turnera a Elizabeth, no ak ste film videli, dočkali sme sa ich skutočne len na pár sekúnd. Potitulková scéna nám však neskôr naznačila potenciálny návrat záporáka Davyho Jonesa do ďalšieho dielu. Prečo teda toto oznámenie trvalo tak dlho netušíme, no sme radi, že sa séria pekne uzavrie.

Vráti sa aj Johnny?

Film je teda podľa všetkého vo fáze, kedy sa len píše scenár. Ďalej vieme už len to, že by sa mal vrátiť aj jeden z režisérov predošlého dielu. Síce teda táto séria nevie moc oslniť kritikov, diváci po celom svete a najmä v Európe už veľakrát dokázali, že ju zbožňujú. Po tom, čo všetko sa teraz deje v Hollywoode sme však veľmi zvedaví, či sa vráti aj Jack Sparrow, keďže v posledných mesiacoch sa jeho predstaviteľ Johnny Depp dostal do menších problémov, najmä vďaka jeho ex-manželke Amber Heard.

Každopádne, tieto obvinenia o zlom správaní nekolovali po internete tak ako všetky ostatné. Herec sa teda vďaka bohu nedočkal žiadneho pádu kariéry a pochybujeme, že by sa do šiesteho dielu nevrátil. Všetci v štúdiu totižto vedia, že práve on je hlavným ťahákom celej tejto série, a že by išlo o veľkú hlúposť, keby sa v poslednom dieli neobjavil.

Čo by sme však my určite radi videli by bolo dobrodružstvo so všetkými troma starými hrdinami, ako nám koniec naznačoval. Vtedy by išlo určite o krásne zakončenie, ktoré by potešilo mnoho fanúšikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom