Pete Lau poskytol prvú fotografiu vytvorenú predným fotoaparátom OnePlus 3

banner-oneplus2Predstavenie OnePlus 3, jedného z najlákavejších čínskych smartfónov tohto roka, sa očakáva niekedy začiatkom júna a výrobca sa na to už v plnom prúde pripravuje. Dôkazom toho je aj potvrdenie predstavenia vo virtuálnej realite a OnePlus už stihol zadarmo rozdať pár desiatok tisíc kusov svojho VR headsetu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nie je prekvapením, že každým dňom sa začína objavovať viac a viac informácií o pripravovanej vlajkovej lodi. Dnes si pre nás generálny riaditeľ spoločnosti, Pete Lau, prichystal prvú fotografiu vytvorenú predným fotoaparátom, ktorý by mal mať rozlíšenie 8 MPx. Nie sme si síce istí, či bola fotografia vytvorená za ideálnych alebo horších svetelných podmienok, no ak bola vytvorená za horších, fotoaparát podal relatívne dobrý výkon. Samozrejme, až na to mierne rozmazanie.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus 3 first front camera sample
Spoločnosť zrejme chystá tento rok nastoliť novú predajnú stratégiu, ktorá v sebe bude zahŕňať predaje cez virtuálnu realitu a možno sa konečne dočkáme aj ukončenia nenávideného pozvánkového systému. Ak náhodou ešte nemáte prehľad o očakávanej výbave OnePlus 3, radi vám ju pripomenieme. Uhlopriečka a rozlíšenie displeja ostanú voči predchodcom rovnaké, teda 5,5-palcov a FullHD, no tentokrát by sa už malo jednať o Super AMOLED panel. Ako procesor bude s najväčšou pravdepodobnosťou použitý Snapdragon 820, pričom by sme mali mať na výber zo 4 GB RAM alebo 6 GB RAM verzie. Rozlíšenie zadného fotoaparátu bude 16 MPx. Rovnaká ostane aj kapacita batérie, teda 3000 mAh a cena bude stanovená na hodnotu okolo 365 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky