banner-oneplus2Nástup spoločnosti OnePlus na trh mobilných zariadení v roku 2014 bol skutočne veľkolepý. OnePlus pri svojom prvom smartfóne zvolil systém pozvánok, aby tak zvládol veľký dopyt po zariadení. Po pár mesiacoch predaja bolo toto obmedzenie zrušené, keďže dopyt sa znížil a kapacita výroby zariadenia vzrástla. Podobný scenár sa odohral aj pri nasledujúcich modeloch výrobcu. Bude sa teda história opakovať aj v prípade OnePlus 3?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento systém použitý aj pri smartfónoch OnePlus 2 a OnePlus X spôsobil nespokojnosť mnohých zákazníkov, ktorí sa chceli k zariadeniam dostať čo najskôr po predstavení. Približne pred 4 mesiacmi tak prišiel CEO spoločnosti, Carl Pei, s vyhlásením, že budúcich záujemcov o OnePlus 3 doslova čaká „lepší nákupný proces“, no nie je jasné, či mal na mysli koniec systému pozvánok.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>OnePlus-3

Render OnePlus 3

Nedávno Carl Pei poskytol ďalšie vyhlásenie, tentoraz v podobe príspevku na sociálnej sieti Twitter, v ktorom napísal: „Kto sa teší na návrat pozvánok?“. Čím možno nastrašil fanúšikov, no v skutočnosti má status skôr nádych sarkazmu a pozvánky sa možno naozaj stanú minulosťou. Okrem toho tiež vyjadril svoj pohľad na kvalitu konštrukcie pripravovaného vlajkového modelu OnePlus 3, keď poznamenal, že jeho pocit z novinky je oveľa lepší ako tomu bolo v prípade OnePlus One. Dúfajme, že nová vlajková loď prinesie v porovnaní s OnePlus 2 opäť dávku inovácie, a to nie len v oblasti dizajnu, ale aj po softvérovej stránke. Predpoklady na to OnePlus určite má!

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom