banner-oneplus2
Po rozchode vývojárov CyanogenMOD so spoločnosťou OnePlus predstavitelia rozhodli, že musia vytvoriť vlastnú nadstavbu, ktorá sa kvalitou vyrovná tým najlepším na svete. Pre tento účel sa teda zrodila nadstavba OxygenOS, ktorá zožala premiéru vo vlajkovej lodi OnePlus 2

.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Posledná verzia OxygenOS nesie označenie 2.2.1 a používatelia už zúfalo očakávajú najnovší Android 6.0 Marshmallow. Iskierku nádeje vniesli obrázky, ktoré unikli a naznačujú príchod novej verzie, ktorá ponesie označenie OxygenOS 3.0. Aktualizácia prinesie Android 6.0.1 Marshmallow s najnovšou bezpečnostnou záplatou, ktorá bola vydaná začiatkom marca.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>OxygenOS 3.0 je momentálne vo fáze, kedy je ho možné nainštalovať bez najmenších problémov a v súčastnosti sa doľaďujú posledné detaily. V prvej fáze testovania obdržali aktualizačný balíček developeri spoločnosti, ktorí neskôr potvrdia funkčnosť a celkové správanie novej verzie. Pre koncových užívateľov by mal byť OxygenOS 3.0 dostupný maximálne do jedného mesiaca.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP