banner-oukitel-k10000
Ako už býva zvykom, po sviatkoch a v novom roku si vždy výrobcovia pripravujú výpredaje svojich skladových zásob, ktoré mnohokrát ponúkajú skvelé zariadenia, za ešte lepšie ceny. Novoročnému výpredaju sa nevyhol ani model U13 od spoločnosti Oukitel, ktorý je v e-shope GearBest.com dostupný sa skvelú novoročnú cenu!

V poslednom kvartáli minulého roka predstavila spoločnosť Oukitel model U13, ktorý potencionálnych majiteľov poteší slušnou výbavou za ešte lepšiu cenu. Vo vnútri tohto „Číňana“ môžeme nájsť procesor MediaTek MTK6753, ktorý obsahuje až 8 jadier. Každé z nich pracuje na frekvencií 1,3 GHz. Vo výpočtoch pomáha procesoru operačná pamäť RAM s kapacitou 3 GB. Prednú stranu smartfónu výrobca vybavil veľkým IPS displejom od spoločnosti Sharp s uhlopriečkou 5,5″ a FullHD rozlíšením. Tento obrazový panel je pre príjemnejšie používanie ešte po okrajoch zahnutý v 2.5D tvare. Nad displejom sa nachádza snímač predného fotoaparátu s rozlíšením až 13 MPx, čo sa pri smartfónoch tejto triedy tak často nevidí!

oukitel-u13
zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel U13 za vynikajúcich 108 €
64 GB pamäť a 16 MPx foťák

Zadnú stranu obýva fotoaparát s rozlíšením 16 MPx a skvelou pomôckou pri fotení je aj optická stabilizácia, vďaka ktorej dokáže snímač zachytiť krásne fotografie. Pod fotoaparátom si miesto našiel snímač odtlačkov prstov. V tejto minuloročnej novinke nechýba ani podpora pre dve SIM karty a pamäťovú kartu microSD, ktorá môže rozšíriť vnútorné úložisko s kapacitou 64 GB o ďalších 32 GB. Z konektivity v ňom môžeme nájsť aj Wi-Fi v štandarde 802.11a/b/g/n, Bluetooth vo verzii 4.0 a samozrejmosťou je tiež GPS. K veľkým výhodám Oukitelu U13 patrí aj plná podpora 4G sietí, s ktorou dokáže využiť všetky pásma slovenských operátorov.

oukitel-u13
zdroj fotografie: Oukitel

Tieto skvelé parametre sú zabalené do celokovovej konštrukcie o rozmeroch 149 x 75,7 x 8,1 mm, ktorá váži 168 gramov. O napájanie celého smartfónu sa stará akumulátor s veľkosťou 3000 mAh, ktorý je možné dobíjať cez microUSB konektor. V modeli U13 je predinštalovaný aktuálny operačný systém Android 6.0 Marshmallow. Tento skvelo vybavený smartfón sa teraz ocitol v novoročnom výpredaji, v ktorom ho e-shop GearBest.com ponúka za skvelých 108 €! Počítať však treba aj s možnou colnou kontrolou a teda nutnosť platby DPH vo výške 20 %, čo by cenu smartfónu zdvihlo o necelých 25 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP