Spoločnosť Oukitel predstavil celú novú radu smartfónov s názvom Black Bull. Jedná sa o 6 smartfónov, ktoré ponúknu niekoľko dňovú výdrž a tenký dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Všetky smartfóny, ktoré Oukitel predstavil na tlačovej konferencii, by mali zaujať hlavne výdržou. Okrem veľkých batériu bude k dispozícii aj rýchle nabíjanie a režim šetrenia energie, v ktorom vám smartfón s 5% vydrží ďalších 60 hodín. Na plné nabitie budú smartfóny potrebovať od 2 do 4 hodín, záleži od modelu. Balenie bude obsahovať aj OTG, ktoré budete môcť použiť na nabíjanie ďalších zariadení pomocou vášho Oukitelu.

Ako prvý je Oukitel P1, ktorý ponúkne dve 3 000 mAh batérie s výdržou 6 dní pri normálnou používaní, 3 dni pri veľkej záťaži.

oukitel p1

Druhý je P2, ten ponúkne dve 4 000 mAh batérie s výdržou 7 dní pri normálnou používaní, 3 dni pri ťažkej záťaži.

oukitel p2

Najzaujímavejší je určite P3, ktorý má len 9 mm a ponúkne 6 080 mAh batériu s výdržou 10 dní pri normálnou používaní, 4 dni pri ťažkej záťaži.

oukitel p3

P4 zase bude prvý 5-palcový smartfón so 6 000 mAh batériou, jeho výdrž by mala byť 12 dní pri normálnou používaní, 5 pri vysokej záťaži.

oukitel p4

Jediný, ktorý na konferencii nebol ukázaný je P5. Ten by podľa dohadov mal mať až 10 000 mAh batériu. Posledným predstaveným bol P6, ktorý ponúkne 3 000 mAh batériu s výdržou 9 dní pri normálnou používaní, 4 pri ťažkej záťaži. Okrem názvu a kapacity batérií sú ostatné parametre zatiaľ neznáme, ale mali by sme ich poznať ešte predtým, než pôjdu smartfóny do predaja.

oukitel

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP