Oukitel K4000 príde so 4000 mAh batériou a odolnou konštrukciou

Teraz čítate
Oukitel K4000 príde so 4000 mAh batériou a odolnou konštrukciou

banner-oneplus2
Oukitel K4000 bude novým prírastkom do rodiny smartfónov spoločnosti Oukitel. Ponúkne odolnú konštrukciu a výdrž, ktorá by podľa spoločnosti mala atakovať 7 dní. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Odolné smartfóny, ktoré sú viac než odolné, priťahujú čoraz väčšiu pozornosť. Touto cestou sa už vybrala ja spoločnosť UMi so svojim modelom Hammer a Hammer S. Odolnosť Oukitel K4000 dokazuje aj video, na ktorom sa testuje displej pomocou kladiva a prejdením auta. Poslednou špecifikáciou, ktorú poznáme, je kapacita batérie. Tá sa zastavila na hodnote 4000 mAh, čo by nebolo až tak zvláštne, ale výrobca uvádza 7 dňovú výdrž pri normálnom používaní a 3 dňovú výdrž pri veľmi náročnom používaní.

Podrobnejšie špecifikácie by mala spoločnosť uverejniť v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.