Od konca mája upravuje Orange ponuku DSL internetu pre domácnosti. Doplní aj portfólio programov pevného optického internetu. Po novom bude pri každej službe k dispozícii trojica užívateľských programov v rozsahu Basic, Optimal a Premium. Zákazník tak môže mať v Orangei bez ohľadu na technológiu pripojenia spoľahlivý pevný internet pre svoju domácnosť v cenovej úrovni 10, 15 alebo 20 eur.

Pevný internet DSL

Podobne ako pri ostatných službách, aj pri DSL internete budú odo dneška k dispozícii tri užívateľské programy – Home Basic DSL s rýchlosťou do 8 Mbit/s za 10€, Home Optimal DSL s rýchlosťou do 30 Mbit/s (v prípade vDSL), prípadne do 15 Mbit/s (aDSL) za 15 € a tretím variantom je program Home Premium DSL, ktorý ponúkne maximálne dosiahnuteľné prenosové rýchlosti do 80 Mbit/s (vDSL), respektíve do 20 Mbit/s (aDSL) za 20 €.

Uvedené ceny sú platné pri 24-mesačnej viazanosti. Wi-Fi router si môže zákazník prenajať za mesačný poplatok 1 euro, aktivačný poplatok je na úrovni 19,90 €.

Aj programy „partnerskej“ optiky budú v trojici

Služba Pevný optický internet Partner bude od konca mája tiež vynovená. K dispozícii bude pod jednotnou hlavičkou služieb pre domácnosť (Home) v rámci troch používateľských programov. Home Basic Fiber Partner s rýchlosťou do 15 Mbit/s za 10 €, Home Optimal Fiber Partner s rýchlosťou do 60 Mbit/s za 15 € a Home Premium Fiber Partner s rýchlosťou do 300 Mbit/s za 20 €, pričom ceny taktiež platia pri 24 mesačnej viazanosti.

Programy tak stále umožnia mať optické pripojenie aj zákazníkom v lokalitách, kde Orange zatiaľ vlastné optické pripojenie nemá. Zariadenie k službe môže mať zákazník za 1 euro mesačne, pri aktivácii služby zaplatí jednorazový aktivačný poplatok 19,90€.

Aj po novom s výhodami

V prípade služby Pevný internet DSL aj Pevný optický internet Partner môže zákazník navyše získať benefity balíka Môj Balík Love. Ak má hlasový paušál s poplatkom vyšším ako 10 €, môže mať dvojnásobok dát (ak má nový GO paušál) alebo 1 GB dát navyše (ak má akýkoľvek starší paušál). Paušály Pevného internetu DSL môžu byť aj súčasťou výhodného balíka služieb Love.

Orange opäť bližšie k svojim zákazníkom

S balíkmi služieb Love získajú zákazníci od Orange všetko, čo na komunikáciu a zábavu potrebujú – paušál s nekonečnými volaniami, pevný internet, televíziu a množstvo výhod k tomu. Love ponuka obsahuje štvoricu profilov – Love 30 € (2 GB dát), Love 40 € (4 GB dát), Love 50 € (8 GB dát) a Love 60 € (20 GB dát), ktoré obsahujú spojenie všetkých troch služieb, vrátane pevného internetu, ktorý je od dnešného dňa okrem optiky a fixného LTE dostupný už aj cez DSL technológiu.

Okrem hlasového paušálu s extra porciou dát, je súčasťou balíka aj televízia, ktorú zákazníci môžu sledovať podľa dostupných technológií cez optiku alebo satelit. Love si tak môže zriadiť ktokoľvek na Slovensku bez ohľadu na to, aké má pripojenie svojich pevných služieb.

Okrem výhodnej komunikácie a zábavy aj ďalšie výhody pre celú rodinu

Všetci zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre balík služieb Love, automaticky získajú aj ďalšie benefity, ktoré si môže užívať celá rodina:

  • viac dát pre svoj hlasový paušál, a to až do 8-násobku predplateného objemu
  • zľavy na mesačné poplatky za televíziu, ku ktorej dostane ku každému balíčku prémiový TV kanál Orange Sport zadarmo na 24 mesiacov
  • 25 %-nú zľavu na akýkoľvek nový hlasový paušál Go (platné maximálne pre 3 SIM karty)
  • 50 %-nú zľavu na doplnkovú službu Spojenie dát

Môj balík Love

Orange odmeňuje aj tých zákazníkov, ktorí si svoj balík služieb do domácnosti chcú vyskladať podľa svojich individuálnych preferencií.

Za vyskladanie vlastného balíka získajú zákazníci odmenu v podobe extra dát na svoj hlasový paušál, a to dvojnásobok dát k svojmu Go paušálu alebo 1 GB dát do mobilu v prípade starších hlasových paušálov. Môj balík Love si zákazníci môžu vyskladať z hlasového paušálu s mesačným poplatkom od 10€ a akéhokoľvek pevného internetu z portfólia Orangeu, prípadne aj televízie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom