Od dnešného dňa Orange uvádza novinku do služby Navzájom zadarmo a všetkým členom skupiny pridáva spolu 10 GB extra dát, a to na celé 3 mesiace úplne bez poplatkov. Navyše, zriaďovateľ skupiny môže byť zaradený do žrebovania o nový iPhone X.

Skupinu Navzájom zadarmo, v rámci ktorej si jej členovia medzi sebou navzájom telefonujú a posielajú správy bezplatne a bez obmedzení, si môže založiť každý z majiteľov hlasového paušálu s mesačným poplatkom aspoň 20 eur. Orange teraz svojim zákazníkom pridáva k tejto službe aj
bonus. Každý z členov skupiny môže pre seba získať 2 GB dát mesačne na 3 mesiace zadarmo. Všetci spolu v skupine si tak môžu užívať až 10 GB extra dát a byť v spojení nielen telefonicky, ale aj cez mobilný internet.

Zobraziť celú galériu (0)
Orange láka na kúpu smartfónu, Orange

Zakladatelia skupiny môžu získať iPhone

Bonusové dáta si môže aktivovať ktorýkoľvek člen skupiny či už s hlasovým paušálom alebo Prima kartou od Orangeu, a to cez zákaznícku zónu e-care, na Zákazníckej linke 905, predajnom mieste alebo formou SMS na číslo 969 s textom „2 GB“. Zakladateľ skupiny Navzájom zadarmo sa navyše môže zapojiť aj do súťaže o 3 x iPhone X, konkrétne o verziu s 256 GB ROM a v prevedení Space Grey. Na zapojenie do súťaže je potrebné poslať SMS na číslo 969 s textom SUTAZ.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom