banner-redmi-note-3-pro
Po predstavení Oppo R9 sme si mysleli, že novinka z dielne tohto čínskeho výrobcu zapadne do „davu“ a postupne sa ustáli na trhu s priemernými predajnými číslami. Opak je však pravdou. Oppo prinieslo niečo nevídané a spolu s ostatnými modelmi spoločnosti ťahajú výrobcu medzi najväčšie svetové spoločnosti. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve Oppo R9 je najväčším tromfom výrobcu a potvrdzujú to aj najnovšie čísla predajov od agentúry Counterpoint. Tento smartfón sa stal suverénne najpredávanejším smartfónov v Číne za mesiac jún a predčil tak gigantov ako Apple alebo Samsung. Oppo nasleduje v rebríčku slávny Apple s iPhonom 6S a na tretej priečke sa umiestnilo LeEco Le 2.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Top-selling-phones-in-China-June-2016

TIP: Huawei a Oppo v druhom kvartáli ovládli predaje smartfónov v Číne

Xiaomi sa rovnako činilo a ako jediná spoločnosť má v prvej desiatke až 3 smartfóny. Jedná sa o modely Redmi Note 3, vlajkovú loď Mi5 a o slávny low-end Redmi 3. Aj tieto štatistiky dokazujú, že výrobcov ako Oppo alebo Vivo neradno podceňovať a dokážu ponúknuť novinku, ktorá poriadne znepríjemní život veľkým gigantom. Nasledujúce týždne prinesú opäť veľmi lákavé novinky, ktoré môžu prehovoriť do tohto zoznamu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom