Oppo R9 je najpredávanejším smartfónom v Číne za mesiac jún

banner-redmi-note-3-pro
Po predstavení Oppo R9 sme si mysleli, že novinka z dielne tohto čínskeho výrobcu zapadne do „davu“ a postupne sa ustáli na trhu s priemernými predajnými číslami. Opak je však pravdou. Oppo prinieslo niečo nevídané a spolu s ostatnými modelmi spoločnosti ťahajú výrobcu medzi najväčšie svetové spoločnosti. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve Oppo R9 je najväčším tromfom výrobcu a potvrdzujú to aj najnovšie čísla predajov od agentúry Counterpoint. Tento smartfón sa stal suverénne najpredávanejším smartfónov v Číne za mesiac jún a predčil tak gigantov ako Apple alebo Samsung. Oppo nasleduje v rebríčku slávny Apple s iPhonom 6S a na tretej priečke sa umiestnilo LeEco Le 2.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Top-selling-phones-in-China-June-2016

TIP: Huawei a Oppo v druhom kvartáli ovládli predaje smartfónov v Číne

Xiaomi sa rovnako činilo a ako jediná spoločnosť má v prvej desiatke až 3 smartfóny. Jedná sa o modely Redmi Note 3, vlajkovú loď Mi5 a o slávny low-end Redmi 3. Aj tieto štatistiky dokazujú, že výrobcov ako Oppo alebo Vivo neradno podceňovať a dokážu ponúknuť novinku, ktorá poriadne znepríjemní život veľkým gigantom. Nasledujúce týždne prinesú opäť veľmi lákavé novinky, ktoré môžu prehovoriť do tohto zoznamu.

Pošli nám TIP na článokNovinky