Rendre smartfónu Oppo R7 ukazujú kovové telo pri hrúbke 4,85 mm

Teraz čítate
Rendre smartfónu Oppo R7 ukazujú kovové telo pri hrúbke 4,85 mm

Spoločnosť Oppo pripravuje smartfón, s ktorým by opäť mala útočiť na titul o najtenší smartfón planéty. Predchodca smartfónu Oppo R7, R5, mal na chvíľu titul doma, ale na scénu prišlo Vivo a ich X5 Max. Oppo držalo titul s hrúbkou len 4,85 mm.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nástupca R5 by podľa najnovších zdrojov mal mať rovnakú hrúbku, ale to zatiaľ nie je oficiálne, takže by Oppo mohlo smartfón ešte stenčiť. Aby rozdiely medzi R5 a R7 boli viditeľné, Oppo pridá kovový zadný kryt, ktorý je vidieť aj na fotkách v článku.

oppo r7

Zatiaľ neboli oznámené žiadne parametre smarfónu, ale mal by obsahovať 4-jadrový procesor od MediaTek, MT6735, ktorý by mal mať špeciálnu funkciu Mediateku nazvanú World Mode 4G LTE. Malo by sa jednať o mid-range smartfón, ktorý by podľa renderov mal byť takmer bezrámikový. Na smartfóne bude pravdepodobne opäť chýbať 3,5 mm audio jack, keďže by sa nemal kam zmestiť.

Zdroj: Gizchina.com, Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.