Nováčik na trhu, spoločnosť OnePlus vznikla len koncom roka 2013 a minulý rok predstavila ich prvý smartfón, OnePlus One. Ten sa ihneď stal populárnym, no tzv. pozvánkový systém veľmi obmedzoval záujemcov o tento smartfón, keďže k jeho kúpe ste potrebovali pozvánku.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Práve tomuto neslávne známemu pozvánkovému systému dnes OnePlus povedal posledné zbohom. Stalo sa tak rok po oficiálnom predstavení ich prvého smartfónu OnePlus One (telefón bol predstavený 23. apríla 2014), ktorý si oddnes môžete kúpiť bez pozvánky. Ide tak o ďalší obrovský krok vpred pre túto mladú spoločnosť.

oneplus-one

OnePlus One

OnePlus One minulý rok patril medzi najpopulárnejšie smartfóny, keďže priniesol špičkovú výbavu za zlomok ceny. Zahanbený však nebude ani dnes, keďže disponuje Snapdragon 801 procesorom a 3 GB RAM pamäťou, ktoré mala v roku 2014 takmer každá druhá vlajková loď. Smartfón tiež ponúka 13 MPx fotoaparát, 16 / 64 GB vnútornej pamäte, 3100 mAh batériu a v súčasnosti už aj nový Android 5.0. OnePlus One sa predáva za približne 350 €.

Páči sa vám ešte OnePlus One? Plánujete jeho kúpu? 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú