Nová vlajková loď spoločnosti OnePlus, OnePlus 2, bude predstavená už zajtra o 4:00 ráno. Tesne pred touto veľkolepou udalosťou sa objavili informácie, že spoločnosť pripravuje na zajtra dokonca až 3 nové modely.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tieto informácie unikli zo stránky Bluetooth SIG, na ktorej sa objavil model s kódovým označením A2005, ktorý by mal byť “klasický“ OnePlus 2 s 5,5-palcovým 2K displejom, 4 GB RAM, Snapdragonom 810, USB Type-C, 13 MPx fotoaparátom a 3300 mAh batériou. Ďalším modelom v poradí bol OnePlus One Lite, ktorý by mal byť odľahčenou verziou top modelu. Ponúknuť by mal 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením a 3 GB RAM. Posledným do partie by mal byť OnePlus One Tab, o ktorom bohužiaľ nemáme žiadne informácie.

oneplus-2-leak-02

Včera sme vám priniesli informácie, že spoločnosť spustila rezervačnú listinu pozvánok a za veľmi krátky čas je zaregistrovaných skoro 200 000 záujemcov, čo je obrovské číslo vzhľadom na to, že novinka ešte ani nebola predstavená.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus_2_crop_converted
Zaregistrovať sa môžete aj vy, na tejto stránke. Ešte raz pripomíname, že predstavenie prebehne cez virtuálnu realitu zajtra o 4:00 ráno a vy samozrejme môžete očakávať informácie z predstavenia na našej stránke. Nezabudnite si stiahnuť oficiálnu aplikáciu predstavenia.

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=net.oneplus.two.vrlaunch“]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP