OnePlus X (mini): ClearForce 1080p displej, Snapdragon 801 a prvé fotografie!

banner-oneplus2
Nie je tomu dlho, čo známa firma OnePlus predstavila druhého nástupcu populárneho „zabijaka vlajkových lodí“, ktorý už tradične ponúkol základné rysy spoločnosti, avšak opäť za cenu pozvánkového systému.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V poslednej dobe však internetom kolujú fámy o zariadení OnePlus X, ktorý bol predtým známy ako OnePlus Mini. OnePlus X by mal mať osadený po vzore Huawei Mate S či iPhone 6S ClearForce displejom, ktorý by mal ponúkať alternatívu pre Force (3D) Touch. Medzi základné hardvérové parametre v číslach patrí 5″ 1080p displej, čipset Snapdragon 801, 2 GB operačnej pamäte či 13 MPx Sony IMX258 snímač. Na novinke však optickú stabilizáciu (OIS) pravdepodobne nenájdeme. Namiesto toho by sme sa mali dočkať kombinácie autofokusu s fázovou detekciou (PDAF) a elektronickej stabilizácie obrazu (EIS).

oneplus-mini-x
OnePlus X tiež ponúkne FM rádio, NFC, IR Blaster, stereo reproduktory na spodnej strane, slot pre microSD karty a šepká sa aj o certifikáte odolnosti IP67. Ako si môžeme všimnúť na fotografii profilu OnePlus X, chýbať by nemal ani nový prepínač režimov, ktorý priniesol aj OnePlus 2. Napriek všetkým týmto informáciám je kapacita batérie, dátum predstavenia či cena stále neznáma.

Zdroje: PhoneArena.com, Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.