banner-oneplus-x
V roku 2016 sa samozrejme môžeme tešiť aj na nové zariadenia od jednej z najúspešnejších spoločností za posledné roky. Reč je samozrejme o OnePlus, ktorý dnes vypustil na Facebooku záhadný teaser.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na samotnom obrázku vidíme otázku “’Aké sú dve veci, bez ktorých neviete žiť?“ Nevieme s určitosťou povedať, čo tým chce spoločnosť naznačiť, no je tu veľká pravdepodobnosť príchodu nového smartfónu. Tým smartfónom by mala byť “Mini“ verzia vlajkovej lode OnePlus 2, OnePlus 2 Mini, o ktorej sme už prednedávnom počuli slušné množstvo informácií. Novinka by mala byť “Zabijakom vlajkových lodí“ v menšom tele. Presnejšie sa hovorí o 4,6-palcovom displeji s FullHD rozlíšením. Pod kapotou by mal pracovať výkonný procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM a 64 GB interné úložisko.

OnePlus X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlus-January-2016-image-possible-OnePlus-2-Mini-teaser_1

Samozrejmosťou bude rovnaký 13 MPx fotoaparát, Android 5.1 Lollipop s nadstavbou OxygenOS a veľmi nízka cena. Teaser však nemusí nutne znamenať príchod nového smartfónu a OnePlus môže čo nevidieť vydať aktualizáciu na najnovší Android 6.0 Marshmallow. Jedno je však isté, v najbližších týždňoch nás určite čaká jedno veľmi milé prekvapenie.

Recenzia | OnePlus 2: Skutočný zabijak vlajkových lodí 2016?

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP