Čínska spoločnosť OnePlus, ktorá je na trhu úplným nováčikom, robí naozaj veľké pokroky. Svedčí o tom aj nedávne vstúpenie tejto spoločnosti na niekoľko nových európskych trhov, vrátane Slovenska a Česka. Od predstavenia ich úplne prvého smartfónu, „zabijaka vlajkových lodí“, OnePlus One, ubehol takmer už jeden celý rok. Stále je to pritom zariadenie, ktoré zaujme svojou výbavou, výkonom a najmä nízkou cenou.

Kde kúpim OnePlus One najlacnejšie

Ako každý výrobca mobilných telefónov, aj OnePlus chystá novú vlajkovú loď pre rok 2015. Tú už mnoho fanúšikov netrpezlivo očakáva. CEO OnePlus, Carl Pei, teraz potvrdil, že nová vlajková loď bude niesť názov OnePlus Two a predstavená bude o 6 mesiacov, čo vychádza na september. Bohužiaľ, Carl sa viac o ich novom smartfóne nezmienil, takže si budeme musieť počkať na viac informácií.

oneplus_twoKoncept OnePlus Two

OnePlus Two môžeme teda očakávať zhruba v polovici septembra, čo je obdobie, kedy sa očakáva aj predstavenie nového Meizu MX5 a Xiaomi Mi5. OnePlus teda musí brať do úvahy aj tento fakt a spraviť smartfón, ktorý by im dokázal konkurovať. Zatiaľ nepoznáme žiadne špecifikácie OnePlus Two, no očakáva sa minimálne Snapdragon 810 procesor, 3 a viac GB RAM pamäte, prípadne 16 MPx zadný fotoaparát. Je viac ako isté, že nový OnePlus smartfón príde s predinštalovaným Oxygen OS, čo je nový systém priamo od výrobcu. Horšou správou je, že OnePlus sa nechystá ani v dobe predstavenia zrušiť svoj neslávne známy pozvánkový systém. Uvidíme, ako sa situácia nakoniec vyvinie. Určite nás sledujte aj naďalej.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú