OnePlus pripravuje prekvapenie pre majiteľov OnePlus 2

banner-oneplus2
OnePlus 2 ako “zabijak vlajkových lodí“ priniesol nejedno zaujímavé vylepšenie alebo prekvapenie. Spoločnosť zapracovala na dôležitých oblastiach, v ktorých minuloročný model strácal.    

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čo nový OnePlus 2 zdedil po svojom predchodcovi, sú vymeniteľné zadné kryty, ktoré dodávajú zariadeniu osobitný nádych. Vo výbere nájdeme materiály ako drevo alebo kevlar. Ak by vám tieto materiály nestačili, OnePlus sa rozhodlo uviesť nový materiál, ktorým bude pravdepodobne koža. Kožená zadná strana sa napríklad nachádza aj na vlajkovej lodi od LG, LG G4. Tieto informácie pochádzajú priamo z oficiálneho účtu OnePlus na sociálnej sieti Google +.

plus

Tento nový materiál by mal byť uverejnený pravdepodobne v priebehu budúceho týždňa. Ak ste šťastným majiteľom OnePlus 2, náhradné kryty si môžete kúpiť v oficiálnom obchode za cenu 27 €.

oneplus-2-launch-aa-31-of-93-840x473

Všetky dostupné zadné kryty pre OnePlus 2

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]