Situácia okolo prichádzajúceho OnePlus 6 je čoraz jasnejšia. Spoločnosť už napríklad potvrdila a aj zdôvodnila prítomnosť výrezu v displeji, no a v oblasti špecifikácií sa tiež nečakajú veľké prekvapenia. Teraz už konečne poznáme aj dátum predstavenia.

O dátume predstavenia OnePlus 6 sa toho nahovorilo už dosť a jeden z predchádzajúcich tipov bol napríklad 21. máj. Portál Gizmochina však teraz dostal oficiálne potvrdenie, z ktorého vyplýva, že to tak nebude a očakávanej novinky sa dočkáme skôr. Konkrétne už 16. mája, pričom predstavenie prebehne priamo v Londýne.

Na svoje si prídu aj novinári a fanúšikovia v Číne a Indii. Už deň po londýnskom predstavení, totiž OnePlus organizuje podobné podujatie aj v týchto krajinách. Všetko sú to teda trhy, kde sa bude OnePlus 6 snažiť čo najviac presadiť oproti konkurencii. Zariadenia tejto značky sú známe, že ponúkajú poriadne výkonné špecifikácie, pričom cenou svojich priamych konkurentov často významne prekonávajú.

Už sme blízko

V novom OnePlus 6 môžeme očakávať 6-palcový AMOLED displej, Snapdragon 845 a 8 GB RAM. Dostupné by malo byť aj úložisko s veľkosťou 128 GB a dokonca aj konfigurácia s 256 GB. Vzadu by sa mala objaviť duálna zostava fotoaparátov s 16 a 20 MPx snímačom, pričom šéf spoločnosti odhalil aj niekoľko nasnímaných záberov. Už o necelé tri týždne sa teda môžeme tešiť na oficiálne predstavenia smartfónu, na ktorý netrpezlivo čaká množstvo fanúšikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú