banner-oneplus-3
OnePlus sa drží zásady, že jeden smartfón ročne stačí. Teda raz ju porušil s modelom OnePlus X. Ten sa však už asi pokračovania nedočká. Podľa viacerých zdrojov však OnePlus chystá OnePlus 3S, teda vylepšenú verziu aktuálnej vlajkovej lode spoločnosti, OnePlus 3.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Chcete si kúpiť OnePlus 3? S kúpou by ste sa mali teda poponáhľať. Výrobcovi totiž začínajú dochádzať zásoby tohto modelu. Dôvodom má byť nedostatok AMOLED panelov. Výroba sa teda musí prispôsobovať rýchlosti dodávok displeja. Alebo aspoň analytik Pan Jiutang si myslí, že práve AMOLED displej má na svedomí znižovanie zásob na sklade. Ten ďalej tvrdí aj to, že by si kupci mali počkať na nový model nazývaný OnePlus 3S. Ten by mal prísť s LCD displejom, ktorý by riešil výrobné problémy. Nový smartfón z dielne OnePlus analytik Pan Jiutang zvestoval už skôr. Odvtedy sa však zmenil len jeho názov z OnePlus 3 Plus na 3S.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus_3plus

pan-jiutang-oneplus-3s

Iný zdroj, Liuzuo Hu, tiež potvrdil, že spoločnosť pracuje na modeli OnePlus 3S. Ten ale takmer určite nepríde len s iným displejom. Je možné, že výrobca do nového OnePlus 3S zakomponuje aj najnovší Snapdragon 821, ktorý by tak nahradil stávajúci procesor Qualcomm Snaprdagon 820. Ostatné funkcie by mali zostať zachované. Je však možné, že ak sa OnePlus rozhodne o vyprodukovanie vylepšenej verzie OnePlus 3, neskončí len pri displeji a čipsete. OnePlus zatiaľ žiadnu zo správ nepotvrdil a je teda otázne, či vôbec nejaký OnePlus 3S uvidíme.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
25%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.